زمان : 02 Aban 1401 - 18:10
شناسه : 176594
بازدید : 4466
تکمیل بیمارستان جدید بافق در پیچ و خم، اما و اگر‌ها پس از هفت سال: تکمیل بیمارستان جدید بافق در پیچ و خم، اما و اگر‌ها یزدفردا: فرماندار بافق: در حال حاضر بیمارستان بافق پیشرفت ۸۰ درصدی دارد و بیش از ۷۰ میلیارد تومان برای تکمیل آن نیاز است.

به گزارش یزدفردا: محمدعلی صمیمی افزود: عملیات اجرایی بیمارستان ۹۶ تخت خوابی بافق در فروردین ماه سال ۱۳۹۴ آغاز شده که در آن زمان حدود ۹۶ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن پیش بینی شد.

محمدعلی صمیمی ادامه داد: قرار شد بخشی از این اعتبارات را صندوق بازنشستگی فولاد کشور، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق، فرمانداری و دانشگاه علوم پزشکی یزد و بخشی از آن را نیز خیران تأمین کنند.

 وی، زیربنای این بیمارستان را ۱۱ هزار و ۷۵۰ متر مربع در چهار طبقه اعلام و خاطرنشان کرد: در مدت سه ماه و نیم، عملیات اجرایی اسکلت بتنی چهار طبقه انجام شد، اما بعد‌ها به دلیل کمبود یا نبود اعتبار کافی، پیشرفت پروژه متوقف یا با کندی روبرو شد.

فرماندار بافق گفت: در بازدید‌های مسئولان و پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همچنین بازدید استاندار یزد، اعتباراتی از سفر استانی رئیس جمهور برای تکمیل این بیمارستان اختصاص یافت.

صمیمی ابراز امیدواری کرد: با همت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، همکاری شرکت‌های معدنی و صنعتی، تلاش و پشتکار پیمانکار و نظارت مداوم، ساختمان این طرح درمانی به زودی به بهره‌برداری برسد.

وی، گفت: در حال حاضر این بیمارستان پیشرفت ۸۰ درصدی دارد و بیش از ۷۰ میلیارد تومان برای تکمیل آن و حدود ۵۰۰ میلیارد تومان نیز برای تجهیز آن نیاز است.