زمان : 14 آبان 1401 - 21:21
شناسه : 176848
بازدید : 3165
فوتبال ساحلی ایران مقتدرانه راهی فینال شد/ مصاف با برزیل برای رسیدن به رکورد خاص فوتبال ساحلی ایران مقتدرانه راهی فینال شد/ مصاف با برزیل برای رسیدن به رکورد خاص یزدفردا: ساحلی بازان ایران با شکست تیم ملی امارات راهی فینال جام بین قاره ای شدند.

به گزارش یزدفردا: تیم فوتبال ساحلی ایران و امارات امشب از ساعت ۱۹:۳۰ در مرحله نیمه نهایی جام بین قاره‌ای ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند که شاگردان علی نادری با برتری ۵ بر ۲ مقابل تیم میزبان به فینال این رقابت‌ها صعود کردند و فقط یک گام تا کسب قهرمانی فاصله دارند. 

در این دیدار شیرمحمدی، میرشکاری، اکبری (دو بار) و مسیگر برای ساحلی‌بازان ایران گلزنی کردند. 

به این ترتیب تیم ملی ایران فردا شب ساعت ۱۹:۳۰ در دبی به مصاف برزیل می‌رود. سلسائو در دیگر دیدار نیمه‌نهایی جام بین‌قاره‌ای موفق به شکست ۶ بر ۵ پاراگوئه شد. 

تیم ملی ایران و برزیل در ادوار مختلف این رقابت‌ها موفق به کسب سه عنوان قهرمانی شده‌اند و برای رسیدن به روسیه که چهار بار به قهرمانی این رقابت‌ها دست یافته، به میدان می‌روند. 

ایران نایب قهرمان دوره گذشته این رقابت‌ها است که در سال ۲۰۲۱ در دیدار نهایی با حساب ۳ بر ۲ مقابل روسیه شکست خورده بود. 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای رسیدن به فینال به ترتیب تیم‌های پاراگوئه، آمریکا، برزیل و امارات را از پیش رو برداشته است. برزیل هم اسپانیا، عربستان، امارات و پاراگوئه را شکست داده و هر دو تیم شکستی نداشته‌اند.