زمان : 13 Azar 1401 - 10:14
شناسه : 177106
بازدید : 3935
کشف بیش از ۲۲۶ کیلوگرم مواد افیونی در استان یزد فرمانده انتظامی استان یزد: کشف بیش از ۲۲۶ کیلوگرم مواد افیونی در استان یزد یزدفردا: فرمانده انتظامی استان یزد از کشف بیش از ۲۲۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در محور هرات ـ مروست خبر داد.

به گزارش یزدفردا: سردار عباسعلی بهدانی فرد گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس شهرستان خاتم با اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله موادافیونی توسط سوداگران مرگ مطلع شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با تلاش شبانه روزی و رصد دقیق جاده‌های ورودی، سواری زانتیا حامل این محموله را در محور هرات - مروست شناسایی و پس از عملیاتی ضربتی و تعقیب و گریزی آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: ماموران انتظامی در بازرسی دقیق از خودرو بیش از ۲۲۶ کیلوگرم موادافیونی شامل ۱۲۸ کیلو و ۷۰۰ گرم مرفین، ۸۶ کیلو و ۹۷۰ گرم تریاک و ۱۰ کیلو و ۸۸۰ گرم هروئین را کشف کردند.

بهدانی فرد با بیان اینکه این محموله از مرز‌های شرقی کشور بارگیری شده بود، تصریح کرد: قاچاقچیان با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شدند که دستگیری آن‌ها در دستور کار قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: استان یزد در خصوص مبارزه با باند‌های وارد کننده موادافیونی اقدامات خوبی را انجام داده و در این خصوص از ابتدای سال تاکنون چندین باند مهم و اصلی تهیه و توزیع موادافیونی را متلاشی کرده است.