زمان : 14 Esfand 1401 - 20:09
شناسه : 178055
بازدید : 4789
مسابقات فوتبال آقایان المپیاد ورزش محلات یزد مسابقات فوتبال آقایان المپیاد ورزش محلات یزد یزدفردا: در حالی مسابقات فوتبال المپیاد ورزش محلات آغاز شده است که نکات امیدوارکننده‌ای نظر فوتبال‌دوستان یزدی را به خود جلب می‌کند.

به گزارش یزدفردا: تقریبا نزدیک به یک ماه پیش بود که مسابقات لیگ برتر فوتبال استان یزد با شرکت ۸ تیم و با قهرمانی سنگ‌آهن بافق به پایان رسید؛ مسابقاتی که میانگین سنی بازیکنانش بالا بود و نکته بد دیگر این که از شهر یزد تنها یک تیم در رقابت‌ها شرکت داشت!

چندی بعد با آغاز رسمی المپیاد ورزش محلات و همچنین مسابقات فوتبال این رقابت‌ها، شاهد آمار دلپذیری بودیم که چون آبی روی آتش دلسوزان فوتبال یزد بود!
در رقابت‌های فوتبال المپیاد ورزش محلات یزد ۱۷ تیم(بیش از دو برابر مسابقات لیگ برتر فوتبال استان) در مسابقات حضور دارند آن هم در شرایطی که دگربار می‌گوییم تنها یک تیم از شهر یزد در لیگ برتر فوتبال استان شرکت داشته است!
از طرف دیگر و نکته مطلوب ماجرا را باید تیم‌های متشکل از جوانان مستعدی دانست که با حضور در مسابقات با طراوت جوانی و استعداد خود کیفیت فوتبال المپیاد ورزش محلات را به سطح قابل قبولی رسانده است.
گفتنی است قالب برگزاری مسابقات فوتبال دهمین المپیاد ورزش محلات که هر روز در ورزشگاه شهیدپاکنژاد برگزار می‌شود، به این شکل است که تیم ها در ۳ گروه ۴ تیمی و یک گروه ۵ تیمی قرار گرفتند تا با صعود دو تیم از هر گروه شاهد مسابقاتی حساس در مراحل حذفی بعدی باشیم.

 مسابقات فوتبال آقایان محلات یزد، قرعه کشی شد

 دهمین المپیاد ورزش محلات شهرستان یزد در رشته فوتبال با حضور سید حسن حسینی رئیس،‌ حسن دهقانی دبیر، سید حمیدرضا حیدری مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال شهرستان یزد، سلمان ملانوری مسئول  کمیته مسابقات المپیاد محلات از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،  در محل کمیته مسابقات هیئت فوتبال شهرستان یزد، قرعه کشی شد و تیم‌های شرکت کننده، رقبای خود را شناختند.
در این مسابقات ۱۷ تیم حضور دارند که قرار است در سه گروه چهار تیمی و یک گروه پنج تیمی با هم به رقابت بپردازند.
از هرگروه، دو تیم به دور دوم صعود می‌کنند  که پس از آن در جدول هشت تیمی حذفی به رقابت خواهند پرداخت.
گروه اول :
 عظیم بتن، چهارده معصوم امام شهر، نود اسپورت، شاهد خیر آباد
گروه دوم :
صابر فهادان، جاویدان،  سون،  امید یزد
گروه سوم :
 هوادار شاه ابوالقاسم،  شهدای نواب،  شهید مهدی پور، آزادی ابرندآباد
گروه چهارم :
خیبر، بهارپوش،  شهرداری یزد،  میهن، یاران گردفرامرز

 مسابقات فوتبال المپیاد محلات شهرستان یزد
از روز سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ با دیدار تیم‌های  
هوادار شاه ابوالقاسم و آزادی ابرندآباد، ساعت ۱۷/۳۰ در ورزشگاه شهید پاکنژاد آغاز خواهد شد.

 افتتاحیه مسابقات فوتبال آقایان محلات یزد

مسابقات فوتبال محلات شهرستان یزد یادبود بازیکنان و زحمتکشان فقید فوتبال یزد" احمد، غلام و رضا پهلوان نصیر " عصر سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه شهید پاکنژاد یزد آغاز به کار کرد و در افتتاحیه این مسابقات، تیم‌های هوادار شاه ابوالقاسم و آزادی ابرندآباد از گروه سه، به مصاف هم رفتند که تیم هوادار موفق شد حریف خود را با حساب ۷ بر ۱ شکست دهد و گام اول را در مسابقات محکم بردارد.
تیم آزادی ابرندآباد تیم جوان و جویای نامی هست که در این مسابقه تلاش خود را انجام داد که همین حضور می‌تواند به کسب جوانان ابرندآبادی کمک کند و کارکشته شوند و در آینده حرفی برای گفتن داشته باشند و همین مسابقات محلات، می تواند نقطه عطفی برای کشف استعدادها و در نهایت انتخاب جوانان گمنام و جویای نامی شود که قدم در این عرصه گذاشته‌اند به شرط آنکه قدر بدانند و از این لحظه‌ها و مسابقات، بهره کافی و وافی را ببرند و خود را جوری نشان دهند که مورد توجه مربیان و تیمهای دیگر قرار گیرند.

مسابقات فوتبال محلات در سه گروه چهارتیمی و یک گروه پنج تیمی برگزار می‌شود که در نهایت از هر گروه، دو تیم به مرحله بعدی صعود می‌کنند و در در جدول هشت تیمی حذفی قرار خواهند گرفت تا تکلیف قهرمان مسابقات، با انجام بازیها، مشخص شود.

در مسابقه افتتاحیه سید مصطفی سیدرضایی مشاور ورزشی استاندار، عباس الوانساز معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، سلمان ملانوری نماینده سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، علی اکبر فتاحی و محمود قدرتی از پیشکسوتان فوتبال استان و  سید حسن حسینی رئیس هیئت فوتبال شهرستان یزد و اعضای هیئت فوتبال شهرستان و تنی چند از پیشکسوتان عزیز حضور داشتند.

مراسم افتتاحیه با تلاوت  کلام الله مجید با نوای گرم محمد حسین میرحسینی از پیشکسوتان فوتبال استان یزد، آغاز شد و در ادامه دوتیم به مصاف هم رفتند.
...................................................................
هوادار شاه ابوالقاسم(۷)
گلها: جابر مومنی (۶)، حمیدرضا قادریان(۱۳، ۴۷)
مسعود سلطانی(۵۲، ۷۷)، محمد حسین محراب یزدی (۸۰)، علیرضا الرزگوش(۸۲)

آزادی ابراندآباد(۱)
گل: مصطفی میرجلیلی(۶۶)

داور: علیرضا ناظری
کمکها: محمدعلی رضایی، حسن آنش افروز
داور چهارم: حامد محمدی نسب
(همگی از یزد)
ناظر داوری: سیدحسن حسینی
نماینده هیئت فوتبال و ناظر بازی: سیدحمیدرضا حیدری

اخطار: امیرحسین عسکرچی (هوادار شاه ابوالقاسم)، ولی ا... پورزحمتکش(آزادی ابرندآباد)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال هوادار شاه ابوالقاسم
فرهاد خشنودی، مسعود سلطانی، جابر مومنی، میثم رفیع زادگان، حسین مزیدی، امیرحسین عسکر چی، حمیدرضا قادریان، علیرضا الرزگوش، محمد حسین محراب یزدی‌، حسین جبلی

ذخیره ها: اصغر پسند، علی عابدینی، امین مهرپرور، مرتضی کاشانی، ابوالفضل صادقی، ایزدی، سعیدرضا دهقان، رضا سعدی، مهدی شرعیاتی
سرمربی: ابوالفضل عطاری
مربی: سید علی اکبر میرفخرالدینی
مدیر تیم: محمد شاطر آقایی
تدارکات: علی صیفی
...................................................................
اسامی تیم فوتبال آزادی ابرانداآباد
مسلم خبیری، سید علی میرجلیلی، سیدمهدی میرجلیلی، سید حسین میرجلیلی، مصطفی میرجلیلی، مهدی رحیمی، سجاد میرجلیلی، ولی ا... پورزحمتکش، عرفان محمدی نژاد، وحید میرجلیلی، عباس مژگانیان

ذخیره ها: مهدی میرجلیلی، ابراهیم غلام نژاد، مهدی میرجلیلی، امیرحسین میرجلیلی

سرمربی: محمدرضا میرجلیلی
مربیان: ناصر شیخ جعفری، رکن الدین میرجلیلی
مدیر تیم: حمید روضه یزدی

 دومین مسابقه از مسابقات فوتبال محلات شهرستان یزد

دومین مسابقه از مسابقات فوتبال محلات شهرستان یزد، یادبود فوتبالیست‌های فقید احمد، غلام و رضا پهلوان نصیر، بین تیم‌های خیبر و میهن عصر چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد برگزار شد که در این دیدار نفس‌گیر و جذاب را تیم خیبر با نتیجه دو بریک به سود خود خاتمه داد.
هر دو تیم در طول ۹۰ دقیقه بسیار خوب  ظاهر شدند و بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند که در این بین تیم میهن در مقابل خیبر سرسختانه بازی کرد و شاهد بازی جذاب و زیبایی بودیم.

امید است با برگزاری مسابقات محلات شاهد کشف استعدادها باشیم و دست اندرکاران امر، به این مهم توجه کنند چرا که این مسابقات فضایی را فراهم آورده تا مربیان و کارشناسان نسبت به شناسایی بازیکنان مستعد و معرفی آنها به تیمها و فوتبال یزد، اقدام لازم را به عمل آورند.
...................................................................
خیبر (۲)
گلها: محمددهقان(۳۶)، هادی عباسی(۷۲)
میهن(۱)
گل: علی تیموری(۵۷)

داور: سعید فولادی
کمکها: حسین دهقان نیری، وحید امراللهی
داور چهارم: علیرضا خجسته
نماینده هیئت فوتبال و ناظر بازی: سیدحمیدرضا حیدری
اخطار: احمد محمدی، امیرناصری نیا، هادی کوثری حسین داودی(خیبر)
عبدالله تاجیک، شیرمحمد قربانی، ناصر نورزهی،‌ علی احمد نورزهی، علی تیموری(میهن)

اخراج: امیر ناصری نیا(۸۴)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال خیبر
مصطفی سلطان پوره، هادی کوثری، محمدجواد نیکنام، محمد دهقان، هادی کوثری، حسین ورمزیاری، امیر ورمرزیاری(۴۶علی داوودی)، خالق داد الکوزه ای(۴۶احمد محمدی)،‌مهدی الفیلی(۲۹ هادی عباسی)، قاسم محسنیان، امیر ناصری نیا

ذخیره ها: امیرحسین داوودی، حسین میرشمسی، حسین عدنان
سرمربی: احمدالفیلی
مربی: حسین واحد
مدیر تیم: احمد فیلی
...................................................................
اسامی تیم فوتبال میهن
حصرت گل لچکزهی، ممد باریکزهی، شیر احمد قربانی، سردار ولی محمدی، عبدگل تاجیک(۵۶ نثار احمد وردک)، تورج علیزهی،‌ علی تیموری (۸۶ بسم ا... تاجیک)، عصمت ا... تاجیک(۵۶ ناصر نورزهی)، علیزاحمد نورزهی، ابراهیم زاروزهی، داوود لچکزهی(۶۳رحما ا... علیزهی)
ذخیره: عبدا... تاجیک
سرمربی: شاه محمد بلوچ
مدیر تیم: محمدحسن احمدی زاده

سومین بازی مسابقات فوتبال آقایان محلات شهرستان یزد

سومین بازی مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزش محلات شهریزد که قرار بود عصر پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه پاکنژاد برگزار شود و به دلیل باران شدید و نامساعد بودن زمین و هوا، به روز جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱ موکول شد، دو تیم عظیم بتن و شاهد خیرآباد از گروه یک به مصاف هم رفتند که درپایان تیم عظیم بتن  با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید.
..................................................................
عظیم بتن (۲)
گل: احمد نارویی (۱۶)، (۴۷)
شاهد خیرآباد(۰)
داور: ابوالفضل جعفرپور
کمکها: سعید وطن پرستان، امیرمحمد نبوی زاده
داور چهارم: امیر حجتی پور

ناظر داوری: حسن دهقانی
ناظر بازی: سیدحمیدرضا حیدری
اخطار: محمد سلطانی(عظیم بتن)، سیدعلی حسینی نسب(شاهد خیرآباد)
..................................................................
اسامی تیم فوتبال عظیم بتن
حمید بیگی، امیر قدمگاهی، محمد نخعی جوزی، محسن مکاری، حمید گنجی(۵۷ محمد زارع)، محمدسلطانی (۵۷رضا سلمانی)، هادی نباتی، روح ا... نارویی، ابوذر اکبری (۲۳ محمدعلی خواجه)، ابوالفضل کلانتری(۵۷میثم زنده پور)، سید محمدمیرطالبی(۳۶سجاد اژدری)

ذخیره: روح ا... یاوری
سرمربی: محمدجواد سبزه کار
مربیان: عباس سبزه کار، حسین نقیبی، محمدصادق صادقی
مدیر تیم: محسن غنی زاده
..................................................................
اسامی تیم فوتبال شاهد خیرآباد
سعید بخشی، مصیب جوکار، محسن قلی‌خانی، محمد منشادیان(۵۶ ابوالفضل جوکار)، رحمان احمدی(۴۰ سعید  مسلمان)، محمدرضا غلامی، محمدعلی همتی(۳۰ علی همتی)، علی راعی،‌ سیدعلی حسینی نسب، محمدرضا لطفی، امیرحسین حاجی صادقی

ذخیره ها: حسین مومنی، علی سلیمی،‌ ابوالفصل احمدی، علی جوکار، محمد مهدی جوکار

سرمربی: حسین احمدی
مدیر تیم: محمد تقی ارشادی
تدارکات: سجاد جوکار

چهارمین بازی  مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزش  محلات یزد

چهارمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزش محلات شهر یزد، عصر جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه سه بین تیم‌های شهیدنواب و شهید مهدی پور برگزار شد و در پایان ۹۰ دقیقه تلاش،  تیم شهدای نواب موفق شد با نتیجه ۴بر ۱ حریف خود را شکست دهد.

شهیدنواب(۴)
گلها: مهدی رنجبر(۳۲)، علی محمدی(۴۷)، هادی مختاری(۶۴)، یوسف عبادی(۷۱)
شهید مهدیور(۱)
گل: سجاد مهدی پور (۷۷)
داور: عمران دهقانی
کمکها: حامد دهقان، امیرمحمد نبوی زاده
داور چهارم: عزیزا... سینواری
ناظر داوری: حسن دهقانی
ناظر بازی: سید حمیدرضا حیدری

اخطار: مهدی امامی، یوسف حجتی، امیر آرشت(شهدای نواب)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال شهدای نواب
مهدی رنجبر، غلامرضا مومنی، امیر آرشت، محمد دشتبان(۱۴ محمود کلانتر)، علی محمدی(۶۵محمد حسین حقیر)، روح ا... عابدی(۶۵بهزاد ریاحی)، فرزاد براهویی(۳۲یوسف عبادی)، هادی مختاری، مهدی امامی، یوسف حجتی، علی مومنی
ذخیره: سجاد امینی، سید مهدی حسینی
سرنربی: مجید امامی
مدیر تیم: حمیدرضا قانع
..................................................................
اسامی تیم فوتبال شهید مهدی پور
سجاد زبیدی، محمد دهقان، مجید اکبر پور،
 محمدمهدی پور(۷۸ محمدمهدی مهدی پور)، علیرضا مهدی پور(۶۰ محمد اکبرپور)، مهدی مهدی پور، حسن مهدی پور، سجاد مهدی پور، علی قائمی، مهدی مهدی پور امید سالاری(۶۰محسن ابوالحسن زاده)
ذخیره: مجتبی قائمی
سرمربی: داوود مهدی پور
مدیر تیم: احسان قائمی

پنجمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد

پنجمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان محلات شهرستان یزد، عصر یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه یک بین تیم‌های چهارده معصوم امامشهر و نود اسپورت یزدء برگزار شد و در پایان ۹۰ دقیقه تلاش،  تیم نود اسپورت موفق شد با نتیجه ۴بر ۰حریف خود را شکست دهد.

نوداسپورت(۴)
گلها: سیف ا... الکوزه ای(۶)، محمدجواد احمدی(۶۷)، نصیر احمد محمدی(۸۲)، سید علی بابایی(۸۷)
چهارده معصوم امامشهر(.)

داور: محمدرضا دره شیری
کمکها: عزیزا... شینواری، یاسین افشار
داور چهارم: علیرضا سرافراز
ناظر داوری: سیدحسن حسینی
ناظر بازی: سید حمیدرضا حیدری

اخطار: جوادرضایی، علیرضا رحمانی، (چهارده معصوم امامشهر)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال نود اسپورت
مرتضی چاکی زهیگ حسین سلطانی سیدعلی میرمحمدی(۴۵حسن آچکزهی)، محمدجواد احمدی نصیر احمد محمدی(۴۵میثم زارع)، ابوالفضل ساده‌گی سیف ا... الکوزه ای(۸۱ شیرعلی بابایی)، هومن انصاری، بهمن میرحسینی(۷۹آقا گل جان راد)گ ابراهیم نورزهی، نسیم نورزهی
ذخیره ها: مهدی سرابی، مرتضی میرحسینی، مهدی آزادی
سرمربی: علی دست پاک
مربی: امیرحسین شجاعی مهر
سرپرست: عبدالکریم لک
...................................................................
اسامی تیم فوتبال چهارده معصوم امامشهر
حسین دهقان، شعیب اشترک، رامشگر‌، سیادی، علیرضا رحمانی، حامد رنجبر(۷۵زبیر ملک رئیسی)،‌ داود غفاری، جواد رضایی(۳۱عبدالبصیر سابکن)،‌ امید نظری (۸۰ علیرضا برآهویی)، محمد شهریاری(۸۰ علی افخمی)، امیرحسین کلانتری(۵۲ امیرمحمد مزیدی)

ذخیره ها: جواد آدمی زاده، سید منصور میرباقری
سرمربی: امین عربان
سرپرست: سیدهادی فقیه زاده

ششمین بازی مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات یزد

ششمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر دوشنبه اول اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه چهار،‌ بین تیم‌های شهرداری یزد و بهارپوش برگزار شد و در پایان ۹۰ دقیقه تلاش، دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

شهرداری یزد(۲)
گلها: حسین زارع(۴۰)، جواد زارع(۵+۹۰)
بهارپوش(۲)
گل: محمدسعیدفر(۳۱)، بهره غریب گشته(۷۷)

داور: دانیال طاهری
کمکها: وحید امراللهی، امیرمحمد نبوی پور
داور چهارم: امیر حجتی پور
ناظر داوری: سیدحسن حسینی
ناظر بازی: سید حمیدرضا حیدری

اخطار: جواد قاسمی، سجاد رضایی مسعود زارع، سیدعلی حسینی(شهرداری یزد)
اخراج: سید علی حسینی(۷۲)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال شهرداری یزد
جواد قاسمی، جواد زارع، مسعود زارع، حسین زارع، میثم بابری(۶۱ ایمان دهقانی زاده)، حسن ترکان، محمدحسین خیراندیش(۷۰ مجتبی حداد)، امیر زارع (۹۰ محمد حسین حاجی زاده)، حسین مطهری(۸۷ مصطفی احمدی)، حسام حیدری،‌ سجاد رضایی(۶۱ جمال زارع)
ذخیره ها: محمدکلانتری،
سرمربی: علی خباز
مدیر تیم: علیرضا قطب الدینی
...........................................................
اسامی تیم فوتبال بهارپوش
عباسعلی عابدی، رضا هاشمی فرد، محمد سعیدفر(۷۲ بهنام غریب گشته)، محمدمهدی کلانتری، عبدالواحد بخشی، محمود دهقانپور(علی دهقان مشادی)، علیرضا دانشمند (۴۶ بهراد غریب گشته)، مهدی نعمتی(۸۰ علی دهقان پور)، محمدرضا کارگر، ابمان زارع(۴۶ علیرضا ذوالفقاری)
ذخیره ها: ایمان جعفرپور، محمدعطاری، مجتبی روشنایی
 سرمربی: رضا غریب گشته
مدیر تیم: محمدعلی بهاری خواه
تدارکات: سید حسین میرحسین آبادی

هفتمین بازی مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات یزد

هفتمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر سه شنبه دوم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه دو،‌ بین تیم‌های صابر فهادان و امید یزد برگزار شد  که در پایان ۹۰ دقیقه تلاش، تیم امید یزد موفق شد با نتیجه ۲بر ۱ حریف خود را از پیش رو بردارد.

امید یزد (۲)
گلها: محمد منصورخی(۲۴)، ناصر پاپلزهی(۶۵)
صابر فهادان(۱)
گل: علیرضا نوروزی(۵۳)

داور: محمدصادق دهقان
کمکها: حسین دهقان نیری، معین شیرمردی
داور چهارم: محمدمهدی چمنی

ناظر بازی: جلال جعفرپور

اخطار: امیر امینی، محمد امینی، (امید یزد)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال امید یزد
افشین نوروزی، شیخ احمد غلجاب، شاه نواز تاجیک، اسماعیل زوری، ناصر پاپلزهی (۳+۹۰ حفیظ ا... تاجیک)، رحمت ا... کاهلی، یونس امینی، غلام پاپلزهیگ حمید نورزهی(۶۳ امیر امینی)، محمد منصورخی(۹۰محمد امینی)، گل آقا باریکزهی

ذخیره ها: علیرضا امینی، محمدرضا امینی،‌قدرت تاجیک، نایب لکزهی

سرمربی: عبدالرحیم امینی
مدیر تیم: سلطان الکوزه ای
...........................................................
اسامی تیم فوتبال صابر فهادان
محمدطاهرالقلب، رضا خبیری، امیرمسعود دهقان، محمد مهدی صادقیان، سعید باروتکوب زاده، مصطفی حسینی، سیدعلی ضل اللهی(۴۶محسن زارع)،‌ علیرضا نوروزی(۷۵ سامان زارع)،  وحید پورعلیرضا(۵۵علیرضا جعفری)، جاوید حکیمی، محمد اکبرزاده (۴۶ نجیب علیزاده)

ذخیره ها: محمدرضا جامه داران، احمد بنده شریف، ایلیا زارع، احسان نظری، محمدبرجی زاده

 سرمربی: محمود قدرتی
مربیان: محسن حکام زاده، خالق داد اکبری
مدیر تیم: وهاب کدخدازاده

هشتمین بازی مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات یزد

هشتمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر چهارشنبه سوم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه دو،‌ بین تیم‌های سون و جاویدان برگزار شد  که در پایان ۹۰ دقیقه تلاش، تیم سون موفق شد با نتیجه  پرگل ۱۱ بر۰ حریف خود را شکست دهد.
................................................................
سون(۱۱)
گلها: مهدی عبداللهی(۹، ۶۷، ۷۵)، اسماعیل رفیعی (۲۱، ۲۸)، محمد تاجیک(۳۸)، اسماعیل کاظمی یار حریف(۶۵)، مصیب زحمتکش(۶۹)، فرشاد زمانی (۸۴، ۸۹)، وحید عباسی(۲+۹۰)
جاویدان(۰)

داور: سعید فولادی
کمکها: امیرحسین دلشاد وحید امراللهی
داور چهارم: امیررضا زارع

ناظر داوری: سیدحسن حسینی
ناظر بازی: سیدحمیدرضا حیدری

اخطار: اسماعیل رفیعی، محسن رفیعی، مسعود ذوالفقاری، مهدی عبداللهی(سون)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال سون
حسین بهبودزاده، اسماعیل آجیکزهی، وحید عباسی، محمدهادی ابراهیمی (۴۶بهزاد بنازاده)، علی کاظمی، مسعود ذوالفقاری(۴۶ وحید عابدیان)، مهدی عبداللهی، محسن حسینی، اسماعیل رفیعی(۴۹مصیب زحمتکش)، یاسین باریکزهی(۶۶محسن سرآسیابی)، محمد تاجیک (۵۶فرشاد زمانی)
ذخیره ها: مجید رفیعی، سجاد پورخلیلی، محمود تاجیک، حسین طاهرپور، علی رضاییان
سرمربی: مهدی عبداللهی
مدیر تیم: رحمان پیرایی
...............................................................
اسامی تیم فوتبال جاویدان
ابراهیم زارع، ابوالفصل رحمانی، عباس رحمانی، ایمان غنی زاده، شهاب مزیدی، امیرحسین امیرخانی(۶۸ علی حاجی رضایی)، محمد عبداللهی اسماعیل کاظمی، حامد برزگر(۴۶ محمد بیک)، جمال نرگس(۷۲امیرحسین آزادالحسینی)، علی زارع زاده‌
ذخیره ها: امیرحسین رحمانی، علیزقنبری

سرمربی: ایمان حاجی رضایی

 نهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد

نهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر پنجشنبه چهارم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه سه،‌ بین تیم‌های هوادار شاه ابوالقاسم و شهید مهدی پور برگزار شد  که در پایان ۹۰ دقیقه تلاش، تیم هوادار شاه ابوالقاسم موفق شد با نتیجه( ۴ بر۰) حریف خود را شکست دهد.
................................................................
هوادار شاه ابوالقاسم(۴)
گلها: میثم رفیع زادگان(۶)، امیرحسین محراب یزدی(۷۳)، ابوالفضل صادقی(۸۶)، جابر مومنی (۱+۹۰)
شهید مهدی پور(۰)

داور: حسن آتش افروز
کمکها: حامد دهقان، ابراهیم جعفری
داور چهارم: سعید تاجیک

ناظر بازی: سیدحمیدرضا حیدری

اخطار: محمد مهدی پور، مهدی مهدی پور، سجاد ّپور،‌ مهدی قائمی(شهید مهدی پور)،‌ حسین جبلی، حمزه ابزدی (هوادار شاه ابوالقاسم)
اخراج: علیرضا مهدی پور، محمد مهدی پور(۶۰)
مهدی مهدی پور(۶۵)(شهیدمهدی پور)
...................................................................
اسامی تیم فوتبال شاه ابوالقاسم
فرهاد خشنودی، میثم رفیع زادگان، حسین مزیدی، امیرحسین  عسکرچی(۴۰علی عابدینی)، حسین جبلی(۴۶مرتضی کاشانی)، سجاد آسیابان پور(۴۶امیرحسین محراب یزدی)، مسعود سلطانی، محسن زارع زاده(۴۰ ابوالفضل زارع زاده)، ِ مومنی،‌ علی الزرگوَشی (۴۱محمدحین اسماعیلی)، حمید رضا قادریان
ذخیره ها: اصغر پسند، محمد امین مهرپرور، علیرضا اسمعیلی، ابوالفضل صادقی، حمزه ایزدی
سرمربی:  ابوالفضل عطاری
مربی: سید علی اکبر میرفخرالدینی
مدیر تیم:  محمدشاطر آقایی
تدارکات: علی سیفی
.........................................................
اسامی تیم فوتبال شهید مهدی پور
علیرضا مهدی پور، محمد مهدی پور، مجید اکبرپور، علی قائمی(۷۶محمد دهقان)،‌ مهدی قائمی،‌ حسن مهدی پور،‌مهدی مهدی پور، سجاد مهدی پور، امیرسالاری، محسن ابوالحسن زاده، مهدی مهدی پور(۷۶ محمد اکبرپور)
ذخیرّره ها: محمدمهدی مهدی پور، سجاد زبیدی
سرمربی: داوود مهدی پور
مدیر تیم: علیرضا مهدی پور

 دهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر پنجشنبه چهارم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه سه،‌ بین تیم‌های شهدای نواب و آزادی ابرندآباد برگزار شد و تیم شهدای نواب با یک گل به پیروزی رسید.

................................................................
شهدای نواب(۱)
گل: مهدی امامی(۱۴)
آزادی ابرندآباد(۰)

داور: دانیال طاهری
کمکها:عزیزا... شینواری،‌معین شیرمردی
داور چهارم: امیر حجتی پور

ناظر بازی: سیدحمیدرضا حیدری

اخطار: حسین عزیزی، غلامرضا مومنی، یوسف حجتی،‌ جابر مزیدی(شهدای نواب)، مصطفی میرجلیلی،‌ ولی ا... میرجلیلی(آزادی ابرندآباد)
اخراج: مصطفی میرجلیلی(۲+۹۰ آزادی ابرندآباد)
..........................................................
اسامی تیم فوتبال شهدای نواب
مهدی رنجبر،‌جابر مزیدی،‌روح ا... عابدی،‌امیر آرشت (۷۷یوسف عبادی)،‌هادی مختاری، یوسف حجتی(۷۷ محمدحسین حقیر)، مهدی امامی(۸۵ هادی مختاری)،‌علی مومنی، حسین عزیزی (۶۳محمد دشتبان)،‌ علی محمدی(۶۳ بهزاد ناجی)
ذخیره ها: غلامرضا مومنی،‌حسن کریمی،‌ محمود کلانتر
سرمربی: مجید امامی
مدیر تیم:  حمیدرضا قانع
..........................................................
اسامی تیم فوتبال آزادی ابرندآباد
سیدعلی میرجلیلی، سیدمهدی میرجلیلی،‌ حمید میرجلیلی،‌ ولی ا... میرجلیلی (۲۸عرفان محمدی نژاد)،‌ سید حسین مبرجلیلی، رحمان میرجلیلی،‌ وحید میرجلیلی(۶۷ امیر میرجلیلی)، رحمان میرجلیلی،‌ مصطفی میرجلیلی، مهدی میرجلیلی، ابراهیم غلام نژاد، مهدی میرجلیلی (۱۶ عباس مژگانیان)

ذخیره ها: مهدی میرجلیلی، ابوالفضل میرجلیلی، هادی حسنی
سرمربی: محمدرضا میرجلیلی
مربیان: ناصر شیخ جعفری،‌رکن الدین میرجلیلی
مدیر تیم: حمید روضه یزدی

یازدهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات یزد

یازدهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، جمعه پنجم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰ صبح در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه یک،‌ بین تیم‌های شاهد خیر آباد و چهارده معصوم برگزار شد و تیم شاهد خیرآباد موفق شد  با یک گل، حریف خود را شکست دهد.
................................................................
شاهد خیرآباد(۱)
گل: محسن قلیخانی(۸۶)
چهارده معصوم امامشهر(.)

داور: عمران دهقانی
کمکها: امیرحسین دلشاد، سعید تاجیک
داور چهارم: علیرضا سرافراز
ناظر داوری: سید حسن حیدری
ناظر بازی: سیدحمیدرضا حیدری
...........................................................
اسامی تیم فوتبال شاهد خیرآباد
سعید بخشی، مصیب جوکار، محمدرضا لطفی، محسن قلیخانی، محمدرضا غلامی،‌امیرحسین حاجی صادقی،‌سعید دهقان(۵۳ابوالفضل احمدی)،  علی راعی(۵۷ محمد منشادیان)، سیدعلی حسینی (۵۳ محمدرضا همتی)، ابوالفضل جوکار(۷۵ علی همتی)، محمدعلی همتی(محمد‌مهدی جوکار)
.........................................................
اسامی تیم فوتبال چهارده معصوم امامشهر
حسین دهقان، جواد رضایی، علیرضا رحمانی (امیر محمد مزیدی)، شعیب اشترک، رامشگر‌، سیادی، محسن زاده، جواد آخوند زاده، جواد آدمی زاده(امیرحسین کلانتری)، سیدمنصور میرباقری، علیرضا برآهویی(حامد رنجبر)
ذخیره ها: حسین یزدان پناه

سرمربی: امین عربان
مربیان: سیدهادی فقیه زاده، امیرحسین دهقان، علیرضا حیدری مهدی فتاحی
مدیر: محسن پورمیرزایی

 دوازدهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد

دوازدهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر شنبه ششم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه یک،‌ بین تیم‌های عظیم بتن و نود اسپرت برگزار شد و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل، رضایت دادند.
................................................................
عظیم بتن(.)
نود اسپرت(.)

داور: عباس نمرودی
کمکها: علی سالم، وحید امراللهی
داور چهارم: عمران دهقانی
ناظر داوری: سیدحسن حسینی
ناظر برگزاری: سیدحمیدرضا حیدری
.....................................................
اسامی تیم فوتبال عظیم بتن
حمید بیگی، ایوب قدمگاهی، محمد نخعی، حمیدگنجی(۸۰ مهدی خیراندیش)، محسن مکاری، محمد سلطانی(۴۵ محمد جواد نصاری)، هادی نباتی(۷۳ فضل ا... عسکری)، ابوالفضل کلانتری (۴۵وحید بشیرزاده)، سید محمد حسین میرطالبی (۴۵سیدمحمد میرجلیلی)، رضا نجفی، روح ا... نارویی

ذخیره ها: روح ا.. یاوری، محمد علی خواجه، محمد زارع
سرمربی: سیدجواد سبزه کار
مربیان: حسین نقیبی، محمد صادق صادقی، عباس سبزه کار
مدیر تیم: محسن غنی زاده
.............................................................
اسامی تیم فوتبال نوداسپرت
مرتضی چاکی زهی، موسی نورزهی، جواد احمدی(۷۶ مهدی آزادی)، حسن لچکزهی، علی میراحمدی(۴۵ میثم زارع)، نصیر احمد محمدی، نسیم نورزهی، حسین سلطانی (۸۲ ابراهیم نورزهی)، رضا آقا گل(۸۲علی بابایی)، سیف ا... الکوزه ای، ابوالفضل ساده

ذخیره ها: مهدی سرابی، هومن انصاری، بهمن میرحسینی
سرمربی: علی دست پاک
مربی: امیرحسین شجاعی مهر
مدیر تیم: عبدالکریم لک

 سیزدهمین بازی مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات یزد

سیزدهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر یکشنبه هفتم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه چهار،‌ بین تیم‌های خیبر و بهارپوش برگزار شد و در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک، رضایت دادند.
................................................................
خیبر(۱)
گل:حسین هیوری(۸۶)
بهارپوش(۱)
گل: محمد سعیدفرد(۷۹)

داور: حامد شاکری
کمکها: امیرحسین دلشاد، سعید وطن پرستان
داور چهارم: علیرضا سرافراز
ناظر داوری: سیدحسن حسینی
ناظر برگزاری: سیدحمیدرضا حیدری
.............................................................
اسامی تیم فوتبال خیبر
مصطفی سلطان پور، علی داوودی(۶۶عبدالخالق)، هادی کوثری، سیدجواد نیکنامگ حسین ورمزیار، هادی کاوری، قاسم محسنیان، سید محمود، حامد کوثری مهدی دهقان، عقیل هیوری(۶ حسین عیدی)(۱+۹۰امیر ورمزیار)

ذخیره ها: علی کریمی، حسین داوودی، حسین عرفان، احمد محمدی
سرمربی: حسین واحد
مدیر تیم: احمد الفیلی
...............................................................
اسامی تیم فوتبال بهارپوش
ایمان جعفرپور، علی دهقانپور(۳۸ احسان عبداللهی)، محمدرضا کارگر، علیرضا همتی، مهدی کلانتری، رضا هاشمی فر، مهدی نعمتی(۷۳ بهنام غریب گشته)، محمد سعیدی فر، عبدالواحد بخشی،‌بهزاد غریب  گشته، سیدرضا ذوالفقاری (۵۱علیرضا دهقان)
ذخیره ها: علی دهقان منشادی، معین سعیدی فر، محمدرضا جوان، مجتبی روشنایی علی دانشه مندگ محمد نیکخواه، محمد عطاری
سرمربی: رضا غریب گشته
مدیر تیم: محمدعلی بهاری خواه

چهاردهمین بازی مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات یزد

چهاردهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر دوشنبه هشتم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه چهار،‌ بین تیم‌های شهرداری یزد و شهدای گردفرامرز برگزار شد و تیم شهرداری با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید.
................................................................
شهرداری یزد(۴)
گل: حسین زارع(۳۴)، جواد زارع(۴۰)، علی خدایی (۴۷)،محمدحسن خیراندیش (۶۶)
شهدای گردفرامرز (۲)
گلها: محسن شیخ راستی

داور: علیرضا نورالهی
کمکها: وحید امراللهی، امیرمحمدنبوی پور
داور چهارم: امیر حجتی پور
ناظر داوری: سیدحسن حسینی
ناظر برگزاری: سیدحمیدرضا حیدری

اخطار: جوادقاسمی، حسین زارع(شهرداری یزد)
ایمان سلطانی مجتبی شیخ راستی(شهدای گردفرامرز)
اخراج: کمیل بهشتی(۶۰شهردای یزد)
............................................................
اسامی تیم فوتبال شهرداری یزد
جواد قاسمی، حسن ترکان، مسعود زارع، ایمان دهقانی زاده(۴۵محمدحسین حاجی زاده)، سیدحسام الدین حیدری(۸۲سجاد رضایی)، جواد زارع(۷۵جمال زارع)، کمیل بهشتی(۸۵ مجتبی حداد)، محمدحسین خیراندیش(۴۵ علی خدایی)، حسین مطهری، حسین زارع، مجیدعلمدار

ذخیره ها: مصطفی دهقانی
سرمربی: علی خباز
مدیر تیم: علیرضا قطب الدینی
............................................................
اسامی تیم فوتبال شهدای گردفرامرز
محمودکمال، وحید حکیم، علی سعید جوان، جابر سعید جوان،‌ جواد سلطانی (مهدی سلطانی)، منصور دره شیری، مجتبی سلطانی،‌ محمد مهدی سعید جوان، سیدمحمود حسینی(۵۵ علی سلطانی)، ایمان سلطانی(۷۷حمیدفلاح)،‌ مجتبی شیخ راستی
ذخیره ها: ابوالفضل سعیدجوان،‌ امیررضا سلطانی

سرمربی: محمد سعید جوان

 

پانزدهمین بازی مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات یزد

پانزدهمین بازی از مسابقات فوتبال آقایان دهمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد، عصر سه شنبه هشتم اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهیدپاکنژاد یزد، از گروه دو،‌ بین تیم‌های سون و صابر فهادان برگزار شد و تیم سون با نتیجه ۲ بر ۱به پیروزی رسید.
................................................................
سون(۲)
گل:  یاسین باریکزهی(۱۸)، وحیدعباسی(۴۳)
صابر فهادان (۱)
گلها: محمد اکبرزاده(۷۰)

داور: علیرضا ناظری
کمکها: علی سالم، داود حسین پور
داور چهارم: علی حسین زاده
ناظر داوری: سیدحسن حسینی
ناظر برگزاری: سیدحمیدرضا حیدری.

اخطار: مجتبی رفیعی(سون)، رضا خبیری(صابر فهادان)
اخراج: رضا خبیری(۶۰ صابرفهادان)
............................................................
اسامی تیم فوتبال سون
حسین بهبودزاده،‌ وحیدعباسی، اسماعیل آچکزهی، مسعود ذوالفقاری(۴۵سجاد پورخلیلی)، مهدی عبداللهی(۵۸ وحید عابدیان)، علی تاجیک، محسن حسینی(۵۸ مجتبی رفیعی)، اسماعیل رفیعی، یاسین باریکزهی، محمدتاجیک(۴۵فرشاد زمانی)، علی کاظم پور

ذخیره ها: محسن سراسیابی، مصیب زحمتکش،‌ محمد حاجی ابراهیمی، حسین طاهرنژاد، بهزاد بنازاده

سرمربی: مجتبی مومنی زاده
مدیر تیم: رحمان پیدایی
...............................................................
اسامی تیم فوتبال صابر فهادان
محمدرضا جامه داران، رضا خبیری، احمد بنده شریف، امیرمسعود دهقان، وحید پورعلیرضا، علیرضا جعفری،‌احسان نظری(۷۱سید مصطفی حسینی)، سیدعلی ضل الهی(۵۷ نجیب ا...علیزاده)،‌محسن زارع، جاوید سلیمی(محمد اکبرزاده)، محمد برجی زاده
ذخیره ها: محمد طاهرالقلب، ایلیا زارع، مهدی وکیلی، سامان زارع، مهدی صادقیان، علی نوروزی، محمد میرحسین زاده
سرمربی: محمود قدرتی
مدیر تیم: وهاب کدخدازاده