زمان : 30 Shahrivar 1402 - 11:19
شناسه : 180335
بازدید : 2958
دستگیری توزیع کننده موادمخدر در اردکان فرمانده انتظامی شهرستان اردکان: دستگیری توزیع کننده موادمخدر در اردکان یزدفردا: فرمانده انتظامی شهرستان اردکان از دستگیری یک فروشنده حرفه‌ای موادمخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش یزدفردا: سرهنگ شفیعی بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان اردکان با اقدامات فنی و پلیسی از فعالیت یک توزیع کننده موادمخدر در این شهرستان مطلع شدند.

 وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند متهم اقدام به توزیع موادمخدر در بین جوانان شهر می‌نماید که با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه آن را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 شفیعی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان اردکان در بازرسی از محل تعداد ۲۹ بسته موادمخدر از نوع "هروئین" به وزن ۳۸ گرم که به نحو بسیار ماهرانه در محل‌های مختلف پنهان و جاسازی شده بود کشف کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان اردکان ضمن اشاره به تشکیل پرونده قضائی و تحویل متهم به دادسرا خاطرنشان کرد: شهروندان نقش بسیار مهمی در کاهش جرائم به ویژه در بحث موادمخدر دارند و می‌توانند هر گونه خبر و اطلاعاتی را در این مورد با شماره گیری ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.