زمان : 01 Mehr 1402 - 14:50
شناسه : 180485
بازدید : 2788
ثبت درخواست امهال تسهیلات کشاورزی برای خسارت دیدگان ثبت درخواست امهال تسهیلات کشاورزی برای خسارت دیدگان یزدفردا: کلیه بهره برداران بخش کشاورزی که تسهیلات تا سقف ۱۰۰۰ میلیون ریال دریافت نموده اند و در اثر حوادث غیرمترقبه دچار خسارت شده اند، جهت ثبت درخواست امهال تسهیلات دریافتی اقدام کنند.

به گزارش یزدفردا: روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان یزد اعلام کرد: کلیه بهره برداران بخش کشاورزی که از ابتدای سال ۱۳۹۴ تا پایان سال ۱۴۰۲ از موسسه اعتباری عامل، تسهیلات تا سقف ۱۰۰۰ میلیون ریال دریافت نموده اند و در اثر حوادث غیرمترقبه (به ویژه خشکسالی و سیل) دچار خسارت شده اند، جهت ثبت درخواست امهال تسهیلات دریافتی به یکی از روش‌های ۱- عدد ۱ را به سرشماره ۳۰۰۰۶۰۰۰۲۲ ارسال نمایند،۲ - مراجعه به سایت سازمان جهادکشاورزی و انتخاب گزینه ثبت درخواست امهال تسهیلات ،۳- مراجعه مستقیم به آدرس: https://rcrm.ir/۸۸۶GI اقدام به ثبت درخواست خود کنند.

بعد از ثبت درخواست و دریافت کدپیگیری نیازی به مراجعه حضوری به جهادکشاورزی نیست و کلیه مراحل و زمان مراجعه به بانک به صورت پیامک به اطلاع متقاضی رسانده می‌شود.

در صورت وجود اعتبار، تسهیلات با اولویت سوم (تسهیلات بیش از ۱۰۰۰ میلیون ریال تا ۱۵۰۰ میلیون ریال) در مرحله بعد اطلاع رسانی می‌شود.