زمان : 06 شهریور 1391 - 20:51
شناسه : 56404
بازدید : 2480
یزدی ها مزد برگزاری خوب مسابقات دختران را گرفتند رضا قانع معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد : یزدی ها مزد برگزاری خوب مسابقات دختران را گرفتند

یزدفردا:معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : با توجه به برگزاری مسابقات دانش آموزان دختر سراسر کشور که در تیر ماه سال جاری در یزد برگزار شد معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت با برگزاری این دوره از مسابقات دانش آموزی در بخش پسران نیز در این استان موافقت نمود.
رضا قانع افزود : این دوره از مسابقات در سه مقطع ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه در رشته های طناب زنی ، شنا ، ژیمناستیک و دو و میدانی از سراسر کشور شرکت می کنند که این رقابت ها در سالن  های شهید چمران ، سالن مرحوم جواد شرقی ، استادیوم شهید نصیری و استخر فرهنگیان برگزار می شود .
 وی برگزاری مسابقات در رشته های  ورزشی پایه و اصلی تربیت بدنی آموزش و پرورش که از  اهمیت بالایی برخوردار است را از مهمترین ویژگی های این دوره از مسابقات برشمرد .
 معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ادامه داد : در این دوره از مسابقات بیش از 1600 ورزشکار، مربی ، سرپرست ، داور، ناظر، سرپرست فنی و روسای انجمنها حضور دارند.