زمان : 29 Shahrivar 1391 - 10:33
شناسه : 57422
بازدید : 4071
گزارش تصویری؛ مراسم معرفی و تقدیر از نفرات برتر دهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی در یزد باحضوروزیر ارشاد: گزارش تصویری؛ مراسم معرفی و تقدیر از نفرات برتر دهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی در یزد طی مراسمی نفرات برتر دهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی در یزد با حضور وزیر ارشاد در محل کتابخانه وزیری معرفی و تقدیرشدند

بر اساس این گزارش، در رشته خط نستعلیق مصطفی عابدینی از قزوین و مجتبی شریفی از اصفهان به طور مشترک به عنوان نفر اول انتخاب شدند.

براساس نظر هیئت داوران، هیچ یک از آثار حائز رتبه دوم نشد و حمید جعفری از اصفهان رتبه سوم را از آن خود کرد.

همچنین در این بخش آثار احمد احمدی حیدری، سید رسول آقا‌میری، پویان مکوندی از اصفهان و نیما الیکائی از مازندران شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش ویژه بانوان نیز بی‌بی زهره رئیس الساداتی از خراسان شمالی و حکیمه پوریزدان‌پرست از قم به صورت مشترک به عنوان برگزیده معرفی شدند و آثار زهرا وثوقیان از اصفهان، فاطمه خانزاده از قزوین، رباب حامد سلطانی و شهلا رواجی از اردبیل، مریم سادات موسوی از خراسان رضوی و بتول سلطانی از گیلان شایسته تقدیر شناخته شدند.

در رشته خط شکسته نستعلیق، ذبیح‌الله لولوئی مهر از گیلان به عنوان رتبه اول انتخاب شد و بهادر پگاه و پیمان گلکار از قزوین به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

همچنین راضیه فولادی سپهر از تهران به عنوان برگزیده بخش ویژه بانوان این رشته معرفی شد.

در رشته خط نسخ، ابوالفضل خزاعی و زهرا میبدی از قم و محسن عبادی از خراسان رضوی به صورت مشترک به عنوان برگزیده انتخاب شدند و در بخش ویژه بانوان الهام میر طلایی از اصفهان به عنوان برگزیده شناخته شد.

در خط ثلث، فرهاد شیرخانی از خراسان رضوی به عنوان رتبه اول، محمدتقی اسدی شیخ احمدلو و علی ایرانی از قم به عنوان رتبه‌های دوم و سوم معرفی شدند.

در خط ثلث در بخش ویژه بانوان نیز نفیسه تقوی از قم به عنوان برگزیده شناخته شد.

 

سرويس عکس يزدفردا


عکاس : مجيد دهقاني زادهسایت خبری یزد فردا