فصیحی گفت: پخش مراسم عزاداری از طریق تلویزیون های بزرگ شهری بر اساس ضوابط اعلامی و با رعایت پروتکل ها مورد تایید قرار گرفت.

به گزارش رفسنجان فردا؛ رئیس ستاد کرونای شهرستان رفسنجان با اشاره به ممنوعیت برگزاری مراسم عزاداری در منازل، گفت: در ایام محرم مراسم عزاداری به صورت کلیپ های صوتی و تصویری (بدون برپایی موکب) در سطح شهر پخش می شود.

مجید فصیحی هرندی خاطر نشان کرد: در تشریح مصوبات چهل و سومین جلسه ستاد واکنش سریع مقابله با ویروس کرونا شهرستان رفسنجان مقرر شد هیات های مذهبی که قصد برگزاری مراسم عزاداری ویژه محرم و صفر را دارند درخواست خود را با برنامه زمانبندی جهت اجرای نظارت و دریافت تاییدیه به اداره تبلیغات تحویل دهند.

فرماندار رفسنجان در ادامه گفت: توزیع مواد غذایی و نذورات توسط هیات ها و اماکن مذهبی و همچنین برپایی هگونه موکب و ایستگاه عزاداری ممنوع است.

وی افزود: نصب هرگونه تبلیغات در سطح شهر ، صرفا پس از دریافت مجوز و تاییدیه از معاونت بهداشتی و ستاد کرونا امکان پذیر است.
کک
فصیحی هرندی اظهار کرد: جلسه ای با حضور هیات های مذهبی و نهادهای مربوطه جهت هم اندیشی و تصمیمک گیری در خصوص نحوه برگزاری مراسمات بر اساس پروتکل های بهداشتی توسط فرمانداری برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد کرونا شهرستان رفسنجان یادآور شد: با درخواست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهت پخش مراسم عزاداری از طریق تلویزیون های بزرگ شهری بر اساس ضوابط اعلامی و با رعایت پروتکل ها مورد تایید قرار گرفت.

  • نویسنده : رفسنجان فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا