کد خبر: 120678
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1395 - 22:27
مديركل مديريت بحران استان يزد خبر داد:
به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران، مديركل و كارشناس مدیریت بحران استان روز چهارشنبه با حضور در بخش ندوشن از مناطق این بخش بازدید و از نزدیک در جريان مشکلات بحران خشكسالي هاي منطقه قرار گرفتند.

در اين بازديد، ابتدا جلسه اي با حضور معاون فرماندار شهرستان ميبد، بخشدار، شهردار، اعضاي شوراي شهر و جمعي دامداران تشكيل و مسائل ندوشن مطرح و بررسي گرديد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: ندوشن یکی از قطب های دامپروري استان است که قریب به 100 هزار راس دام در این بخش نگهداری و پرورش  داده می شود.

مدیر کل مدیریت بحران استان افزود: شغل اکثریت مردم این منطقه دامداری است که متاسفانه کم آبی در زمینه دامداری به صورت بحران در آمده است و باید در این زمینه اقدام کرد.

گرانی علوفه، عدم تمديد صحيح وام هاي دريافتي، مشكلات بيمه اي دامداران، عدم پرداخت تسهیلات مناسب و کم بهره، نبود راه های دسترسی و خرابي راه هاي موجود به مراتع برای دامداران ، خشکسالی شديد در مراتع، مشکل فروش دام و عدم آبرساني سيار از مهمترین موضوعاتی بود که در این سفرمورد بررسی قرار گرفت.

محمد حسین امامی در این خصوص گفت: امیدواریم نشست هایی با حضور مسئولین بانکی و مسئولین شهرستان در آینده نزدیک تشکیل شود تا بخشی از مشکلات این شهر مرتفع گردد.

وي پس از جلسه با تيم همراه، از تاسيسات آب شرب، منبع آب ندوشن و مراتع و دامداري هاي ندوشن بازديد نمود.


کلمات کلیدی: بحران بحران آب دام ندوشن

محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شما