بنام خداوند بخشنده و مهربان

《مَن احَبّ فاطمه ابنتی فهُو فی الجَنّهِ مَعی》
هر کس دخترم فاطمه را دوست داشته باشد. در بهشت با من همراه خواهد بود.
(پیامبر اکرم ص)

بیستم جمادی الثانی مصادف با میلاد پربرکت بانوی جهان و نامگذاری روز میلاد آن بانوی بی همتا به عنوان روز مادر و زن، تقارنی است شایسته و در عین حال تأمل برانگیز، تقارنی که از یک سو ناظر به مقام رفیع مادران و زنان است و در یک نگاه نیز یادآور اهمیت و ضرورت توجه به آموزه های اخلاق و منش فردی و اجتماعی آن بانوی اخلاق و جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.

براستی حضرت زهرای مرضیه (س) نه تنها برای زنان ، بلکه الگویی برای تمامی انسانها و مروج شهادت ، شجاعت ، حق آوری، حق مداری و دفاع از حقانیت بودند.

تقارن سالروز ولادت این مظهر عشق و محبت با میلاد فرزند صالحش امام خمینی (ره) و حسن نامگذاری این روز به نام روز مادر ، موجب مسرت و شادباش است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تنها شهیده شهرستان طبس شهیده لیلا حسنی ، سالروز میلاد خجسته بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و مقام والای زن ومادررا خدمت تمامی مادران گرامي وزنان غيورشهرستان به ويژه مادران و همسران گرانقدرشهداي والامقام، و بانوان فداکارشهرستان طبس تبریک و تهنیت عرض نموده واززحمات وتلاش هاي موثرآنان درسالي كه بنابه فرمايش مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نام گرفته است تقدیر نموده و انشالله همچون گذشته نقشی ارزشمند و تاثیر گذار در جامعه ایران اسلامی داشته باشند.

امیدوارم درپناه خداوندبخشنده مهربان ودركنارجمع صميمي خانواده ،موفق،پويا وسربلند باشيد.

سید مهدی طلائی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا