یزدفردا"فرماندار تفت در ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر بر ارائه برنامه های مبتکرانه و خلاقانه همراه با تاثیرگذاری مشهود در جامعه تاکید کرد.

به گزارش واحد دریافت پایگاه خبری یزدفردا ""محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست که با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در محل فرمانداری تفت برگزار شد اظهار داشت: پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی ایران، یک معجزه ای الهی بود که با رهبری داعیانه و شجاعانه مردی از سلاله پاک رسول خدا صلی الله علیه و آله ، محقق گردید و خواست دیرینه و تاریخی ملت رشید ایران که همان" استقلال آزادی جمهوری اسلامی" بود را محقق ساخت.

فرماندار تفت با بیان این که انقلاب اسلامی چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت ادامه داد: تأثیر عمیق و اعتقادی انقلاب اسلامی ایران در منطقه و حتی جهان، منجر به قیام آزادی خواهان و بیداری مردم مسلمان و غیرمسلمان در بسیاری از کشورهای تحت سلطه استعمار گردیده که همین مسئله خود گواه روشنی بر این مدعاست.

زارع با تاکید بر تبیین واقعیت ها، ریشه ها و آثار گوناگون انقلاب اسلامی در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به ویژه برای نسل جوان اظهار داشت: باید برنامه های دهه مبارک فجر در مسیر نشاط و شور اجتماعی باشد و در ارائه این برنامه ها خلاقیت و نوآوری لازم لحاظ شود. وی بر توجه به وجه مردمی بودن این گونه جشن های ملی تاکید کرد.   

عالی ترین مقام دولت تدبیر و امید در شهرستان تفت با اشاره به وصيت نامه سياسي الهي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي اظهار داشت: امام راحل عظیم الشان(ره) در این وصیت نامه ارزشمند به ملت ایران توصیه کرده اند" نعمتي كه با جهاد عظيم خودتان و خون جوانان برومندتان به دست آورديد ، همچون عزيزترين امور قدرش را بدانيد و از آن حفاظت و پاسداري نماييد " لذا وظیفه ما در این رابطه بسیار خطیر و مسئولیت ما بسیار حساس و سنگین است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره انتخابات 7 اسفندماه در سال جاری اظهار داشت: انتخابات 7 اسفندماه وجه مهمی از جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مردم با حضور حماسی خود در این انتخابات باردیگر با آرمانهای الهی انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا