استاندار یزد بر استفاده از فرصت‌های دوران مسئولیت برای خدمت به مردم تاکید کرد و گفت: خدمت به مردم یکی از بزرگترین مصادیق عمل صالح و عبادت پروردگار است و باید از این فرصت ها نهایت استفاده را برای خدمت گذاری به مردم، حل مشکلات مردم و توسعه، پیشرفت و اعتلای استان و کشور داشت.

به گزارش یزدفردا: دکتر مهران فاطمی در آئین تکریم و معارفه معاونین استاندار یزد که با حضور آیت الله ناصری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و اعضای شورای اداری و شورای تامین استان برگزار شد، بر استفاده از فرصت‌های دوران مسئولیت برای خدمت به مردم تاکید کرد و گفت: خدمت به مردم یکی از بزرگترین مصادیق عمل صالح و عبادت پروردگار است و باید از این فرصت ها نهایت استفاده را برای خدمت گذاری به مردم، حل مشکلات مردم و توسعه، پیشرفت و اعتلای استان و کشور داشت.

وی در ادامه دلسوزی، دغدغه مندی و پیگیر بودن را از بارزترین ویژگی های شخصیتی دکتر احمد ترحمی؛ معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد دانست و اظهارداشت: دکتر ترحمی؛ آزاده سرافراز کشورمان علاوه بر پیگیری مسائل این معاونت، در دوران کرونا نیز مسائل مربوط به کرونا را به طور ویژه پیگیری کردند و خوشبختانه استان توانست به خوبی این اپیدمی را مدیریت کند، که جا دارد از تلاش ها و فعالیت های ایشان در این مدت تشکر و قدردانی داشته باشیم.

استاندار یزد با اشاره به انتصاب مهندس علی اکبر عزیزی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد، خاطرنشان کرد: ایشان فرزند شهید بوده و در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی حضور موثر و فعالی داشتند.
وی افزود: امید است در پرتو  برنامه ریزی برای این حوزه بسیار مهم، بتواند منشاء خدمات و تلاش های موثر باشند.

دکتر فاطمی در بخش دوم این آیین از مهندس اکرم فداکار؛ معاون سابق توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد به عنوان یک از معدود مدیران زن در استان یادکرد و افزود: ایشان در دوران فعالیت در این سمت، با جدیت پیگیر مسائل حوزه های مختلف و به ویژه اقتصاد دانش بنیان بودند و تلاش های شبانه روزی قابل تقدیر و قابل تحسینی داشتند که از زحمات ایشان قدردانی می کنم.

وی با اشاره به انتصاب محمدعلی شاه حسینی به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، بیان کرد: ایشان از چهره های قدیمی و شناخته شده استانداری هستند و در حوزه های فرمانداری و مدیرکلی فعالیت های ارزشمندی داشتند، امید است ایشان در این جایگاه نیز نقش موثری را ایفا کنند.

استاندار یزد در بخش پایانی این آئین، از جدیت و تلاش های مهندس محسن صادقیان معاون سابق هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد جهت پیگیری مسائل حوزه های مختلف زیرساختی و عمرانی تقدیر و تشکر کرد.

دکتر فاطمی در ادامه به انتصاب محمد جواد ابوالحسینی به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد اشاره کرد و گفت: ایشان از جوانان انقلابی و خوش سابقه در حوزه شهرداری، دفاتر فنی اوقاف کشور و دیگر حوزه ها بوده اند و امیدواریم با برنامه ریزی های جدی که انجام می دهند منشاء خیرات و برکات و نکات متحول کننده ای در حوزه کاری خود در طول عمر دولت سیزدهم باشند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا