به گزارش دریافت خبر یزدفردا"جلسه شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق با حضور فرماندار ، كارشناس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و جمعي از مديران دستگاههاي اجرايي بافق در محل فرمانداري تشكيل شد.

فرمانداربافق در اين نشست با اشاره به رشد و توسعه شهرستان بافق و اينكه بافق به عنوان يكي از قطب هاي مواصلاتي كشور در آينده محسوب مي شود گفت : با توجه به رشد و توسعه همه جانبه شهرستان در محورهاي راه و صنعت مي طلبد با مديريت صحيح و برنامه ريزي دقيق از برخي مشكلات اجتماعي جلوگيري كرد.

سيد مهدي طلايي مقدم با تاكيد بر مهاجر پذير شدن شهرستان و حضور افراد غيربومي جوياي كار تصريح كرد : حضور افراد جوياي كار با فرهنگ ها و روابط اجتماعي مختلف پيامدهاي مختلفي در پي خواهد داشت.

وي به تدوين سند فرهنگي شهرستان بافق اشاره كرده و گفت : يكي از مهمترين مسائلي كه در تدوين سند ديده شده پيشگيري از اعتياد و مبارزه با مواد مخدر است.

طلايي مقدم با تقدير از خدمات و پيگيري هاي پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با توجه به عملكرد مناسبت اين نهاد گفت : با توجه به اينكه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان از نظر امكانات و تجهيزات دچار كمبود مي باشد ولي از لحاظ عملكرد جزء بهترين هاي استان محسوب مي شود.

فرماندار بافق  در پايان به تعامل بين استان هاي همجوار در رسيدن به اهداف مشترك در خصوص مبارزه با ترانزيت مواد مخدر در عرصه مقابله با توزيع مواد مخدر تاكيد كرد.

گفتني است در اين نشست ساير اعضا و كميته اطلاع رسان انجمن معتادان گمنام شهرستان بافق به ارائه گزارش عملكرد ، نظرات و پيشنهادات در خصوص اقدامات صورت گرفته درباره مبارزه با مواد مخدر و پيشگيري از اعتياد پرداختند.


  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا