ضرورت نیازسنجی بازار مصرف و مشاغل مورد نیاز شهرستان بهاباد در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی

ضرورت نیازسنجی بازار مصرف و مشاغل مورد نیاز شهرستان بهاباد در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گفت: نیازسنجی بازار مصرف در طرح هایی که تو ...
کنترل بازار شهرستان بهاباد نیازمند اراده جدی نهادهای نظارتی است
فرماندار بهاباد:

کنترل بازار شهرستان بهاباد نیازمند اراده جدی نهادهای نظارتی است

فرماندار بهاباد در کارگروه تنظیم بازار شهرستان بهاباد با تأکید بر تذکر و برخورد محترمانه با متخلفان گفت: کنترل بازار شهرستان نیازم ...
موزه علوم طبیعی بهاباد گنجینه ای بسیار غنی و ارزشمند در حوزه محیط زیست است
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان یزد:

موزه علوم طبیعی بهاباد گنجینه ای بسیار غنی و ارزشمند در حوزه محیط زیست است

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در بازدید از موزه علوم طبیعی بهاباد گفت: این موزه گنجینه ای بسیار غنی و ارزشمند برای حوزه علوم طبیعی ...
برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب نوآورانه و مردم محور باشد
معاون فرماندار بهاباد:

برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب نوآورانه و مردم محور باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: صاحب ...

محل درج آگهی شما

اخبار ویژه

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد خبر داد:

منطقه شکار ممنوع کم کی بهاباد به پناهگاه حیات وحش ارتقاء یافت

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با بیان اینکه بهاباد یکی از مناطق مستعد زیستی برای یوزپلنگ آسیایی است گفت: برای حفاظت بیشتر از این گونه ارزشمند، منطقه حفاظت شده کم کی بهاباد از منطقه شکار ممنوع به پناهگاه حیات وحش ارتقاء پیدا کرد.

فرماندار بهاباد:

افزایش مناطق حفاظت شده در بهاباد برای حفظ محیط زیست ضروری است

فرماندار بهاباد در دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با تأکید بر ضرورت حفظ محیط زیست، به مناطق بکر شهرستان بهاباد از جمله برخی روستاهای گردشگری اشاره نمود و خواستار ایجاد منطقه حفاظت شده جدید در شهرستان شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد:

بهاباد پرچمدار حفاظت از محیط زیست در استان یزد است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با تقدیر و تشکر از نگاه ویژه فرماندار بهاباد که حفاظت از محیط زیست را در اولویت کاری خود قرار دارد گفت: بهاباد پرچمدار حفاظت از محیط زیست در استان است.

امام جمعه بهاباد:

برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محتوای غنی برگزار شود

امام جمعه بهاباد در جلسه کارگروه اجرایی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمن در جنگ نرم حتی کوچکترین فعالیت خود را با برنامه ریزی قبلی انجام می دهد و لذا برای مقابله با آن باید به محتوا اهمیت مضاعفی داشته باشیم تا برنامه ها با محتوای

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:

آموزش های مهارتی، پشتوانه علمی در ایجاد کسب و کار پایدار است

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در بازدید از هنرستان الزهرا(س) بهاباد گفت: توسعه آموزش های مهارتی و تربیت نیروی کار ماهر باید با رویکرد اشتتغال زایی و در راستای ورود به بازارکار شهرستان بهاباد باشد تا فرهنگ کار، پشتوانه علمی پیدا کند.

بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری یزد از کارگاه بانوی کارآفرین برتر کشور در بهاباد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد به همراه فرماندار بهاباد از کارگاه صنایع تبدیلی شیر شرکت تعاونی طوبی بهاباد بازدید و در جریان مسائل، مشکلات و فعالیت های این کارگاه قرار گرفت.

بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری یزد از مرکز توانبخشی معلولین ایرانمهر بهاباد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در بازدید از مرکز توانبخشی معلولین ایرانمهر بهاباد با تأکید بر پیشگیری در جهت کاهش بروز معلولیت ها در این شهرستان گفت: ما مسئولان بایستی در جهت حل مشکلات این افراد تلاش مضاعف داشته باشیم.

فرماندار بهاباد:

تبیین دستاوردها و خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی به مردم، مهمترین وظیفه مسئولان است

فرماندار بهاباد در اولین جلسه کارگروه اجرایی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب گفت: امروز یکی از مهمترین وظایف مسئولان دستگاه ها و نهادهای شهرستان، تبیین دستاوردها و خدمات چهل ساله نظام و انقلاب اسلامی و مقایسه آن با دوران پهلوی برای مردم به ویژه نسل جوا

بازدید دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از کتابخانه های عمومی شهرستان بهاباد

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به همراه فرماندار بهاباد و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از چهار کتابخانه عمومی شهرستان بهاباد بازدید و برای رفع مشکلات و تأمین منابع این کتابخانه توافقاتی صورت گرفت.

سرپرست استانداری یزد:

آموزش و توانمندسازی، بهترین راهکار مقابله با مشکل اشتغال در شهرستان بهاباد

سرپرست استانداری یزد در جلسه بررسی مسائل اولویت دار اجتماعی شهرستان بهاباد گفت: با مجموعه مسائل و مشکلاتی در شهرستان بهاباد روبه رو هستیم؛ بهترین راه مقابله با این مشکلات، تمرکز بر توانمندسازی جامعه است که بخش عمده آن به آموزش بر می گردد.

مدیرکل دفترامور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:

مرکز توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی برای شهرستان بهاباد راه اندازی می شود

مدیرکل دفترامور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: یک مرکز توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی برای شهرستان بهاباد به زودی راه اندازی می شود تا با استفاده از پتانسل سازمان های مردم نهاد، دوره های آموزشی نشاط اجتماعی برگزار شود.


محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شمامحل درج آگهی شما

یادداشت

محل درج آگهی شما

فیلم