پایگاه خبری یزدفردا"کشته‌شدن دو مظنون حملات کالیفرنیا/حادثه تیراندازی سن برناردینوی آمریکا با کشته شدن دو مظنون پایان یافت. پلیس هویت دو مظنون کشته شده تیراندازی خونین کالیفرنیا را «سید رضوان فاروق » ۲۸ ساله و « تشفیین مالک» ۲۷ ساله اعلام کرد.
 
به گزارش فرادید، زن و مرد مسلح که مظنون به تیراندازی دو روز قبل در یک مرکز بهداشتی در جنوب کالیفرنیا بودند در درگیری با پلیس کشته شدند. لیس تایید کرد که دو مظنون به مسلسل و سلاح های کمری مسلح بودند و لباس های مخصوص عملیات نظامی به تن داشتند.
 
این زن و مرد در یک جشن تعطیلات کریسمس در مرکز اجتماعی بخش سان برناردینو در جنوب کالیفرنیا در نزدیکی لس آنجلس به روی جمعیت آتش گشودند. چهار ساعت پس از حمله، پلیس یک اس یو وی (خودروی شاسی بلند) سیاهرنگ را که پیشتر در حمله شناسایی کرده بود در یک محله مسکونی به محاصره در آورد.
 
به گفته پلیس دو مظنون زن و مرد در همین اتومبیل بودند و در جریان مبادله آتش با پلیس کشته شدند. یک مامور هم زخمی شد. عکس های رویترز از محل درگیری را در زیر می‌بینید.
سایت خبری یزد فردا
 
(تصاویر) شبکه مخفی تونل‌های داعش/شبکه مخفی تونل های ایجاد شده توسط داعش زیر شهر سنجار توسط نیروهای پیشمرگ کرد کشف شد. 
 
به گزارش فرادید، تونل های کشف شده زیر شهر سنجار مجهز به مکان های خواب، برق، کیسه های شن، وسایل ساخت بمب به روش آمریکایی، دارو ونسخه هایی از قرآن کریم است. 
 
نیروهای کرد که ماه جاری موفق به آزاد سازی این شهر واقع در شمال غربی عراق شدند، این تونل ها را که داعش طی مدت بیش از یک سال اشغال در آن ایجاد کرده بود کشف کردند. 
 
گفته می شود تروریست های مسلح داعش با حفر این تونل ها برای خود هنگام بمباران هوایی پناهگاه ایجاد کرده بودند و آزادانه زیر زمین رفت وآمد و از آن به عنوان انبار سلاح و مواد منفجره استفاده می کردند.
 
گروه تروریستی داعش از تابستان سال گذشته تاکنون بخش هایی از شمال و غرب عراق را اشغال کرده و مرتکب جنایات زیادی شده است. عکس های منتشر شده در رویترز از این تونل ها را در زیر می‌بینید.

پایگاه خبری یزدفردا
پایگاه خبری یزدفردا

پایگاه خبری یزدفردا
پایگاه خبری یزدفردا

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید