یزدفردا"انتشار اخباری در خصوص تعرض یک کارگردان سینما به یک دختر علاقمند به سینما طی روزهای اخیر جنجال آفرین شده اما هیچ شواهد و مستنداتی دال بر وجود چنین کارگردانی در سینمای ایران وجود ندارد و پیگیری‌ها برای یافتن حقیقت ماجرا تا اینجا بی‌نتیجه باقی مانده است.
انتشار اخباری در خصوص تعرض یک کارگردان سینما به یک دختر علاقمند به سینما طی روزهای اخیر جنجال آفرین شده اما هیچ شواهد و مستنداتی دال بر وجود چنین کارگردانی در سینمای ایران وجود ندارد و پیگیری‌ها برای یافتن حقیقت ماجرا تا اینجا بی‌نتیجه باقی مانده است. 
 
به گزارش تابناک، در روزهای اخیر دو روایت مشابه از ماجرا در دو روزنامه منتشر شده که روایت دوم با جنجال‌های بیشتری همراه بود است. روایت اول از زبان دختری بود که در قالب یک نامه مدعی شده بود یک کارگردان با پیشنهاد بازیگری، او را به خانه‌اش برده و آنجا با نوشیدنی، دختر را بیهوش کرده و در ادامه نیز به این دختر تعرض نموده است. 
 
در این روایت آمده بود که کارگردان مذکور در زندان است اما دستیاران این کارگردان تصاویری از او بر روی اینستاگرام این کارگردان قرار می‌دهد و چنین وانمود می‌کند که آقای کارگردان در حال پیگیری پروژه تازه سینمایی‌اش است و به همین علت، در محافل سینمایی کمتر ظاهر می‌شود. 
 
روایت دوم که در روزهای اخیر منتشر شده و حواشی متعددی را در پی داشته، اشاره به همان ماجرا می‌کند اما این بار از زاویه یک حکم قضایی به این داستان وارد می‌شود؛ حکم قضایی که مطابق با آن، این کارگردان شیطان صفت سینما به واسطه عمل منافی عفت به 100 ضربه شلاق و دو سال محرومیت از هرگونه فعالیت هنری محکوم شده است. 
 
در روزهای اخیر، کوشیدیم تا از طریق مسئولان مختلف در حوزه سینما به مشخصات کارگردان مورد اشاره دست یابد اما عمده مقامات مطلع در حوزه سینما از وجود چنین موردی که یک کارگردان اقدام به تعرض به دختری جوان کرده باشد، ابراز بی‌اطلاعی کردند و گروهی از ایشان نیز تاکید کردند چنین موردی اساساً وجود ندارد.