تیم های آتش نشانی بار دیگر اقداماتشان را برای یافتن زن مفقود شده در جوی خیابان پاسداران آغاز کردند. در همین رابطه یک آتش نشان گفت: احتمال می دهیم در همان زمان وقوع حادثه جسد به علت سرعت آب های روان به خارج شهر منتقل شده باشد. البته ما تا آخرین لحظه و یافتن ردی از این شهروند تلاش خود را در مسیل های شهری ادامه می دهیم. 

به گزارش یزد فردا ، دوشنبه هفدهم آبان ماه همزمان با بارش شدید باران در تهران، زن میانسالی برای آوردن فرزندانش از مدرسه به خیابان پاسداران می رود. این زن هنگام سوار کردن دو فرزندش متوجه می شود که کیف یکی از انها داخل جوی پر از آب افتاده است. این مادر بعد از قراردادن کودکان در پیاده رو برای برداشتن کیف از داخل جوی اقدام می کند که یک لحظه لیز خورده و داخل جوی می افتد. 

فرزندان این زن که شاهد این ماجرا بودند با کمک افراد حاضر در محل با آتش نشانی تماس گرفته و درخواست کمک می کنند. با حضور دو ایستگاه آتش نشانی جستجوها برای یافتن این زن آغاز می شود اما تاکنون به نتیجه نرسیده است. 

با گذشت یک هفته از مفقود شدن این شهروند، بستگان وی در تماس با خبرگزاری میزان با اظهار گلایه در مورد نحوه جستجو مدعی شدند آتش نشان ها تنها روزانه چند ساعت کنار مسیل ها قدم می زنند و اقدامی برای جستجو داخل آب انجام نمی دهند. 

در همین حال ساعتی بعد سخنگوی سازمان آتش نشانی به این اظهارات واکنش نشان داد و تاکید کرد: برای پیدا کردن پیکر زن میانسال آتش نشان ها حتی یک ثانیه هم تعلل نداشته اند. از زمان اعلام مفقودی زن میانسال پس از افتادن در جوی آب، نیروهای آتش نشان اقدامات خود را آغاز کرده اند و تا امروز گشت های ما ادامه داشته است.
ملکی با اشاره به تهیه نقشه مسیل های تهران برای یافتن پیکر زن میانسال مفقود شده خاطرنشان کرد: حتی برای یافتن پیکر این زن، نقشه مسیل های پایتخت را از شهرداری تهران دریافت کردیم و طبق نقشه ها مسیرها به دفعات مورد بازرسی قرار گرفته اند.

وی از حضور نیروهای آتش نشانی در نقاط ریسک پذیر تهران خبرداد و تصریح کرد: برای یافتن پیکر این زن حتی نیروهای سازمان آتش نشانی به دفعات در مناطق مسقف و ریسک پذیر نیز حضور یافته و نقاط را با دقت رصد کرده اند.

در همین حال روز گذشت(پنجم آذر) بار دیگر نیروهای اتش نشانی با حضور در مسیل های شهر تهران اقدام به جستجو برای یافتن جسد این زن کردند. 

در همین حال یکی از آتش نشانان که در مسیل باختر مشغول جستجو بود به خبرنگار میزان گفت: با وجود فعالیت های آتش نشانان برای یافتن جسد این زن هنوز هیچ آثاری در مسیل های شهر تهران به دست نیامده است. 

این آتش نشان گفت: احتمال می دهیم در همان زمان وقوع حادثه جسد به علت سرعت آب های روان به خارج شهر منتقل شده باشد. البته ما تا آخرین لحظه و یافتن ردی از این شهروند تلاش خود را در مسیل های شهری ادامه می دهیم. 

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا