حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای با انصراف «سیدمصطفی میرسلیم» از کاندیداتوری در انتخابات و حمایت از «حجت‌الاسلام رئیسی» موافقت کرد.

به گزارش گروه سیاسی یزدفردا، حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای با انصراف «سیدمصطفی میرسلیم» از کاندیداتوری در انتخابات و حمایت از «حجت‌الاسلام رئیسی» موافقت کرد.

متن این بیانیه به‌شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران

خدا را سپاس می‌گوییم که بار دیگر نظام مردم‌سالاری اسلامی را موفق داشت که انتخاباتی آزاد با شرکت دیدگاه‌ها و تفکرات مختلف برگزار نماید و مردم در نهایت آزادی و امنیت در روز 29 اردیبهشت ماه به پای صندوق‌های رأی می‌روند و حماسه‌ای جدید خواهند آفرید.

حزب مؤتلفه اسلامی بنابر تکلیف شرعی خویش با مشورت با علمای بزرگ و اعضای شورای مرکزی حزب و دبیران استان‌ها و صاحب‌نظران و فرهیختگان، شخصیتی بزرگوار و واجد شرایط سپردن امانت الهی در مدیریت اجرایی کشور و ساده‌زیست و متعهد و دارای سوابق درخشان علمی و سیاسی و فرهنگی و خدماتی، جناب آقای مهندس «سید مصطفی میرسلیم» را به‌عنوان نامزد اصلح ریاست جمهوری معرفی کرد و شما مردم هوشمند، ایشان را در ایام تبلیغات و در مناظره‌ها و در بیان نظرات و برنامه‌های راهبردی و راهکاری وی دیدید و همه بر ادب و صداقت و اخلاق او تأیید کردید.

اکنون که ارزشگرایان نظر دارند که وحدت جبهه متحد ملت با معرفی نامزد واحد، بیشتر جلوه نماید؛ براساس مشورت با بزرگان و علماء و باتشکر از شخص جناب آقای مهندس «سید مصطفی میرسلیم» از پذیرش نامزدی حزب و حضور فعال و مدبرانه در صحنه انتخابات اعلام می‌دارد که حزب مؤتلفه اسلامی با انصراف از نامزدی ایشان از آیت الله رئیسی، حمایت می‌کند و ان‌شاءالله در آینده از شخصیت ارزشمند جناب آقای مهندس سید مصطفی میرسلیم استفاده مطلوب به‌عمل خواهد آمد.

حزب مؤتلفه اسلامی از همه ملت بزرگوار دعوت می‌نماید که در روز جمعه 1396/2/29 همه به پای صندوق‌های رأی آمده و  روح بلند امام و شهدا را شاد و استکبار جهانی و عواملش را مأیوس‌تر و مستضعفان و آزادیخواهان جهان را امیدوار سازند.

حزب مؤتلفه اسلامی

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا