یزدفردا:مدافع بارسلونا و تیم ملی اسپانیا درباره رفتارهای جنجال آفرین که از خود نشان می‌دهد توضیح داد.

 جرارد پیکه یکی از بازیکنانی است که همواره با اظهار نظرهای خود باعث خشم هواداران رئال مادرید می‌شود و به  همین خاطر بارها در سانتیاگو برنابئو و دیگر ورزشگاه‌ها هو شده است. او درباره این عادت رفتاری خود گفت: من چنین رفتارهایی را انجام می‌دهم چرا که می‌خواهم لذت ببرم هر چند که گاهی اوقات هم در درون اذیت می‌شوم و احساس خوبی ندارم. فوتبال یک صحنه نمایش است. هر وقت که جنجالی درست می‌کنم و هرج و مرج و آشوب به وجود می‌آید لحظات زیبایی را برای خودم خلق می‌کنم.

پیکه ادامه داد: هنگام جنجال سازی در رختکن درباره واکنش‌ها صحبت می‌کنیم و با هم می‌خندیم. همه این‌ها یک دروغ است و وسیله‌ای برای خندیدن و شوخی. همه چیز آسان‌تر از آن است که بعضی تصور می‌کنند. روابط ما خوب است. خودمان را وارد بعضی از مشکلات می‌کنیم چرا که به دنبال هیجان و جنجال سازی هستیم.

مدافع بارسلونا درباره انتقادهای که از او می‌شود، گفت: باید سخت و محکم باشید در غیر این صورت بر شما چیره می‌شوند و تاثیرگذار خواهند بود. وقتی بازیکن ضعیفی باشید آنها بر تو غلبه می‌کنند. باید بتوانید که چگونه آنها را شکست دهید. در فوتبال وقتی شکست می‌خورید انتقادات شروع می‌شود و وقتی پیروز می‌شوید حتی اگر خوب بازی نکنید به ستایش از شما می‌پردازند.

پیکه ادامه داد: افرادی که علیه من هستند و انتقاد می‌کنند انگیزه‌ام را بالاتر می‌برند. هر وقت که بهتر ظاهر شدم این افراد را بیشتر اذیت کرده‌ام. در تیم ملی اسپانیا هر بار که شعار علیه من داده شده بهتر ظاهر شده‌ام چرا که انگیزه‌ام هنگام انتقاد بیشتر می‌شود.

او در پایان گفت: دو هفته پیش در بارسلونا در یک بحران واقعی بودیم که حتی نمی‌توانستیم از خانه بیرون برویم اما بعد از آنکه در چهار بازی پیروز شدیم ستایش‌ها آغاز شد و الان خوب هستیم. همه چیز در فوتبال به نتیجه بستگی دارد.

 

منبع: ایسنا

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا