یزدفردا:روزنامه اسپانیایی آ اس مدعی شد با مطرح شدن شایعاتی درباره احتمال مربی‌گری مورینیو در رئال مادرید، بازیکنان این تیم مخالفت خود را با این احتمال اعلام کرده‌اند.

 درحالیکه شایعات درباره احتمال روی کار آمدن ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید و جانشینی او به جای زین‌الدین زیدان، سرمربی فعلی این تیم، مطرح بود، روزنامه اسپانیایی آ اس مدعی شد بازیکنان رئال مخالفت خود را با چنین سناریویی اعلام کرده‌اند.

 مورینیوی 55ساله که از 2010 تا 2013 سکان هدایت رئال را در دست داشت از ماه دسامبر و بعد از اخراج از منچستریونایتد تا این لحظه بی‌ باشگاه است. شروع نه چندان خوب فصل توسط رئال باعث شده اخیرا شایعاتی درباره متزلزل بودن جایگاه زیدان در این تیم مطرح شده و نام مورینیو به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل جانشینی او مطرح شود.

 اما بر اساس گزارش آ اس، بازیکنان رئال و به خصوص بازیکنان ارشد و مطرح این تیم نمی‌خواهند در فصل جاری شاهد بازگشت مورینیو به برنابئو باشند.

 این روزنامه می‌گوید دوران بسیار ناموفق خولن لوپتگی و سانتیاگو سولاری در فصل گذشته باعث شده رختکن رئال کمترین علاقه‌ای به تغییر مربی در میانه فصل نداشته باشد.

 

مصائب زیدان برای توضیحات تاکتیکی به یوویچ

یزدفردا "دقایق پایانی دیدار گالاتاسرای و رئال مادرید بود که دوربین ها زیدان را در حال صحبت با لوکا یوویچ شکار کردند.

 

رئال مادرید سه شنبه شب در استانبول توانست 0-1 بر گالاتاسرای غلبه کند و به جایگاه خود در جدول گروه A لیگ قهرمانان سر و سامانی بدهد. در این بازی ادن هازارد، کریم بنزما و رودریگو مثلث تهاجمی رئال بودند و در دقیقه 82 لوکا یوویچ جای رودریگو را در زمین گرفت.

دوربین های شبکه مووی استار پلاس صحنه ای را شکار کرده اند که نشان می دهد زیدان پیش از رفتن یوویچ به زمین در حال ارائه دستورات تاکتیکی به این بازیکن است ولی گویا یوویچ متوجه حرف های زیدان نمی شود.

زیزو به انگلیسی برای یوویچ توضیح می داد که باید به سمت راست برود یعنی همان جایی که رودریگو بازی می کرد ولی او پس از دیدن چهره گنگ و سردرگم یوویچ متوجه شد که دستورات تاکتیکی را نگرفته است و به همین دلیل گفت:« اوضاع رو به راه است؟» و سپس ادامه داد:« ببین؛ تو حمله می کنی؛ همین. بجنب.»

یوویچ که تابستان با رقم 60 میلیون یورو از آینتراخت فرانکفورت به رئال پیوست، تا به اینجا تنها 292 دقیقه در 9 بازی به میدان رفته که تنها در سه تای آنها از ابتدا در ترکیب ثابت بود.

 

 

منبع: ورزش سه

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا