دهه فجر عصاره آرمان های یک ملت است

متن پیام امام جمعه شهرستان مهریز به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
دهه فجر عصاره آرمان های یک ملت است که تحت رهبری و ولایت رهبر فرزانه خود حضرت امام خمینی(ره) بر طاغوت و طاغوتیان تاختند و با تقدیم جان و مال خود با ظلم و بی عدالتی به مبارزه برخاستند.
>آن روزهای پرشور انقلاب که فرزندان ملت در جای جای میهن عزیز و اسلامی برای برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی به پا خاستند، مکتبی را بنیان نهادند که داعیه دار گسترش عدالت در سراسر گیتی و پرچمدار ترویج و تبیین آموزه های اصیل اسلام و انقلاب است.
دهه فجر آرمان ملتی است که برای برپایی ارزش های اصیل خود قیام کرد و با نثار خون خود نهال انقلابی را آبیاری کرد که با گذشت سی و هفت سال از طلوع آن، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است.
بر همه ماست که قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است، کوشا بوده و تلاش کنیم.
اینجانب به نوبه خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) و تمامی شهیدان به حق پیوسته انقلاب و دفاع مقدس، فرا رسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب و سالروز طلوع آفتاب ایمان و امید از پهندشت ایران اسلامی را به محضر مقام عظمی ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) ، ملت قهرمان ایران بویژه مردم شهید پرور و ولایت مدارمهریزتبریک میگویم وازمردم ایران دعوت میکنم باردیگردرراهپیمایی 22بهمن باشکوه تمام شرکت نمایند.والسلام
علی برهان
امام جمعه مهریز

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا