یزدفردا:یک زن جوان که 2 روز پیش اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه یک فروشنده روسری در آبادان کرده بود به دلیل انتشار فیلم لحظه سرقتش درفضای مجازی گوشی را به صاحبش برگرداند.

 

 سارق موبایل مرد روسری فروش گوشی موبایلی راکه سرقت کرده بود پس داد.


در پی به سرقت رفتن گوشی تلفن همراه از مغازه روسری فروشی در پاساژ الماس اروند آبادان که درساعت 21:30 دقیقه دو شب گذشته به وقوع پیوسته بود و انتشار فیلم لحظه سرقت در فضایی مجازی بصورت گسترده توسط صاحب مغازه پخش شده بود سبب شد زن جوان در زمانی که مغازه روسری فروشی تعطیل بود گوشی سرقتی را به همراه یک نامه از زیر در مغازه روسری فروشی به داخل مغازه هل داده و در نامه ای  از صاحب روسری فروشی خواسته است که فیلم های لحظه سرقتش را از فضای مجازی حذف کند.

 

 

چون انتشار این فیلم باعث شده که آبرویش در بین دوستان و آشنایان برود او همچنین اظهار داشته است که سرقت گوشی را به دلیل بیماری اش و وضع بد مالی انجام داده اما کاربران فضای مجازی معتقدند که این زن یک سارق حرفه ای است واین بار اول نیست که دست به سرقت این چنینی می زند .

گفتنی است دوروز پیش زن جوان زمانی اقدام به سرقت گوشی از یک مغازه روسری فروشی از پاساژ الماس اروند کرد و صاحب روسری فروشی برای اینکه سارق گوشی را شناسایی کند اقدام به انتشار فیلم لحظه سرقت گوشی اش بصورت گسترده در فضای مجازی کرد.

این مرد جوان ضمن تماس باخبرنگار رکنا در خوزستان اظهار داشت که با توجه به ظاهر و شخصیت این زن به هیچ وجه گمان نمی کردم این زن سارق باشد.

 وقتی که این زن و دختری که همراهش بود را در فیلم در حال سرقت گوشی دیدم خشمگین شدم و از تعجب خشکم زد .

به همین دلیل برای بردن آبروی این زن تصمیم گرفتم تا فیلم لحظه سرقتش را به صورت گسترده در فضای مجازی انتشار دهم که تلاش برای شناسایی و دستگیری این زن جوان در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت.

 

منبع: رکنا

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا