مسئول عمليات بازار برق شركت برق منطقه ­اي يزد با بيان اين كه شركت برق منطقه اي يزد در شاخص پيش بيني نياز مصرف، موفق به كسب دو رتبه دوم كشوري در ما ههاي فروردين و ارديبهشت سال جاري شده است؛ از موفقيت اين شركت در كسب رتبه نخست در خردادماه 98 بين تمامي شركت هاي برق منطقه اي كشور خبر داد. 

علی‌اصغر مدرس مسئول عملیات بازار برق شرکت برق منطقه­ ای یزد در مصاحبه با دفتر روابط عمومی با بیان این که شرکت برق منطقه‌ای یزد در شاخص پیش بینی نیاز مصرف، موفق به کسب دو رتبه دوم کشوری در ما‌ههای فروردین و اردیبهشت سال جاری شده‌است؛ از موفقیت این شرکت در کسب رتبه نخست در خردادماه 98 بین تمامی شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور خبر داد.

وی اظهار داشت : وجود صنایع متعدد فولاد در استان، عامل نوسانات شدید در بار الکتریکی است که پیش بینی نیاز مصرف را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد؛ با این وجود فعالیت‌های مطالعاتی انجام شده در سال گذشته؛ موجب بهبود عملکرد این شاخص شده است.

مهندس مدرس رتبه شرکت برق منطقه‌ای یزد را در شاخص پیش بینی نیاز مصرف در کشور در سال 95 را چهارم دانست که در سال‌های 96 و 97 به صورت متوالی، این جایگاه به دومی ارتقا یافته است.

وی همچنین ضمن استناد به گزارش سالنامه بازار برق ایران در خصوص میزان رسیدگی به اعتراضات امور عملیات بازار برق، افزود: در سال 97بیشترین اعتراضات پذیرفته شده( 6 مورد از 8 مورداعتراض صورت گرفته) مربوط به شرکت برق منطقه ای یزد است که موجب شده این شرکت بین شرکت‌های برق منطقه ای و توزیع برق کشور در جایگاه نخست قرار گیرد.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا