نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: در امور و مسائل کشوری مسئولان باید تا دقیقه نود امیدوارانه تلاش کنند و دولت نیز این را باید الگوی خود قرار بدهد.

یزدفردا: آیت الله محمدرضا ناصری با اشاره به اینکه دولت در چند ماه باقی مانده از حضور خود طوری عمل کند که خاطره خوب از خود بر جای بگذارد، گفت: متاسفانه ما شاهد این هستیم برخی از مواقع مسئولین در آغاز راه خوب عمل می‌کنند، اما چند ماه به پایان کار که مانده کار را رها می‌کنند.

امام جمعه یزد افزود: مسئولین در هر سه قوا باید تا زمانی که سر کار هستند از فرصت‌های باقی مانده خود استفاده کنند. به طور مثال فوتبالیست‌ها تا دقیقه نود و حتی در وقت اضافه تلاش می‌کنند تا گل بزنند و این یکی از خصوصیات خوب این رشته ورزشی است. در امور و مسائل کشوری نیز مسئولان باید تا دقیقه نود امیدوارانه تلاش کنند و دولت نیز این را باید الگوی خود قرار بدهد.

وی بیان کرد: در مسئله بودجه اشکالاتی وارد و بهتر است با مذاکره و کارشناسی مشکلات را از سر راه بردارند. دولت باید در قبال مردم و آینده کشور احساس مسئولیت کند و آنگونه بودجه ریزی گویی سال آینده دولت ۱۲ می‌خواهد آن را اجرا کند.

ناصری گفت: بودجه ۱۴۰۰ باید به نفع مردم و کشور باشد ارزش پول ملی در آن افزایش یابد و در جا‌های اصلی و بنیان ساز مصرف شود.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا