شهردار بافق از برگزاری پنجمین جشنواره تابستانی، با محوریت موکب های پذیرایی هیات ها و جشن عید بزرگ غدیر از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ تیرماه در گردشگاه آبشار این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق؛ سید علی نوروززاده با اعلام خبر فوق افزود: جشنواره تابستانه بافق که در فهرست رویدادهای گردشگری کشور ثبت شده است طبق روال هرساله شامل مسابقات خانوادگی، جنگ های شبانه، برنامه های طنز ، ورزش زورخانه ای، برپایی غرفه نمایشگاهی و ... می باشد.
وی از رویکرد متفاوت امسال خبر داد و گفت: به مناسبت عید بزرگ غدیر، موکب های هیات های مذهبی شهرستان بافق به پذیرایی و ارائه برنامه های فرهنگی در این جشنواره می پردازند.
شهردار بافق همچنین از برگزاری برنامه های شاد و نیز مولودی خوانی مداحان معروف کشوری و بومی در سه شب جشنواره خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حضور همه مردم عزیز و نیز علاقمندان از سایر شهرها شاهد برگزاری شکوهمندترین مراسم به مناسبت این عید بزرگ در شهرستان باشیم.
گفتنی است؛ در جلسه هماهنگی با روسای هیات های مذهبی ، آن ها به ارائه پیشنهادت و انتقادات خود پرداختند و برای همکاری با مجموعه شهرداری اعلام آمادگی کردند.
شایان ذکر است حاضرین جلسه با حضور در گردشگاه ابشار، هماهنگی های لازم جهت برپایی موکب های پذیرایی در ایام عید غدیر بعمل آوردند.


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا