خبری یزدفردا "تني چنداز اعضای شورای اسلامی شهر یزد ، عظیمی زاده شهردار و جوادیان مدیر کل امور اجتماعی استانداری به‌منظور افتتاح مناسب‌سازی فضاهای شهری برای استفاده جانبازان و معلولان از وسائل ورزشی، ست وسایل ورزشی پارکی ویژه جانبازان و معلولان برای نخستین بار در یزد طراحی و در محل پارک کوهستان نصب شد.

به گزارش واحد دریافت خبر پایگاه خبری یزدفردا "حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد در مراسم راه اندازی این ست های ورزشی در میان جمعی از معلولین با بیان اینکه معلولیت محرومیت نیست و محدودیت است و با برنامه ریزی می توان آن را به حداقل رساند، هدف از این کار را تکریم جامعه جانبازان و معلولین عزیز شهر در راستای نشاط اجتماعی و توسعه ورزش به ویژه این قشر از جامعه عنوان کرد و افزود: آماده سازی فضای شهر جهت حضور و استفاده جانبازان و معلولین معزز همواره در اولویت مصوبات شورای اسلامی شهر بوده است و نصب ست وسایل ورزشی اختصاصی در پارک کوهستان جهت استفاده عزیزان معلول و کم توان نیز خدمتی نوین در همین راستا می باشد.

رئیس کمیسون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد هم در ادامه با اشاره به اینکه برای راه اندازی ست های ورزشی ویژه معلولین در حدود 120 میلیون ریال هزینه شده است گفت: امیدواریم با نصب ست های ورزشی اختصاصی ویژه این  قشر محترم و معزز، به راحتی و بدون صرف هیچگونه هزینه ای بتوانند ورزش را در اولویت و جزو برنامه های روزمره شان قرار دهند.

سپنتا نیکنام ضمن تاکید بر این نکته که رمپ‌های ورودی مخصوصی هم برای جانبازان و معلولین با صرف هزینه بیش از 200 میلیون ريال در این پارک طراحی شده است یادآور شد: این حق معلولان است که از حقوق اجتماعی مثل همه برخوردار باشند و تلاش بر اين است تا در زمینه رفع مشکلات آنها اقدامات اساسی انجام شود.

همچنین در ابتدای این مراسم ، اعضای شورای اسلامی شهر یزد از پروژه پارک مهرآوران بازدید و مشکلات این پارک را بررسی و پیگیری کردند.

گفتني است اين بازديد بامحوريت كميسيونهاي خدمات شهري و نظارت وپيگيري شوراي شهر يزد برگزار شده استاین خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

وزارت رهنگ و ارشاد اسلامی

پروانه انتشارپایگاه خبری "یزدفردا"
به موجب ماده 13 قانون مطبوعات

مصوب 1364/12/28مجلس شورای اسلامی
پروانه انتشار پایگاه خبری "یزدفردا "

در زمینه " اقتصادی،سیاسی"

به زبان "فارسی"

به شماره

ثبت "76093"

صادر گردید .

value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />
مخاطبان آن لاین یزدفردا -فرداییان همیشه همراه یزدفردا در سراسر جهان

محتویات این صفحه را به زبان  مورد نظر خود ترجمه کنید

This page is translated into your language 

   •  پایگاه خبری" یزدفردا" نظراتی را که حاوی توهین باشد منتشر نمی‌کند.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود با حروف لاتین خودداری نمائید.
  • نظرات ارسالی شما پس از مطالعه دقیق، به قسمتهای مختلف تحریریه ارجاع داده خواهد شد.
  •  ایمیل  "info@yazdfarda.com" پل ارتباطی مخاطبان با یزدفرد و آماده دریافت نظرات،گزارش ها ومسنندات خبری شماست.

 

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا