یزدفردا "دویست وچهل وچهارمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد با پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر یزد  به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) آغاز شد و در ادامه در سخنانی  به مظلومیت شیعیان نیجریه و محکوم کردن قتل عام این شیعیان به دست ارتش نیجریه پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری یزدفردا " حجت الاسلام زارع  بر ضرورت حفظ حقوق شیعیان و لزوم مجازات عناصر خودسر ارتش نیجریه تاکید کرد و افزود: باید همه دنیا این جنایات زشت را محکوم کنند و خصوصاً کشورهای اسلامی برای جلوگیری از چنین فجایعی، اقدامات لازم و مناسب را انجام دهند.

ایام وفات حضرت سکینه(س) دختر امام حسین(ع)، سالروز ولادت جلال الدین مولوی، سالروز شهادت دکتر مفتح و همراهانش، سالروز وحدت حوزه و دانشگاه، و آغاز امامت حضرت مهدی(عج) از مهمترین مواردی بود که حجت الاسلام زارع به آنها اشاره کرد.

در ادامه مهندس محمدرضاعظیمی زاده شهردار یزد با اشاره به این نکته که بلوار خاتم یکی از بلوارهای مهم در مرکز شهر یزد است که نقش موثری در کاهش ترافیک خیابان پرتردد آیت‌ا...کاشانی یزد خواهد داشت، اظهارداشت: با تملک یک پلاک باقی مانده در مسیر بلوار خاتم، این بلوار آماده اتصال به خیابان کاشانی مي باشد.

گفتنی است این بلوار در امتداد بلوار امام جعفر صادق(ع) یزد ایجادشده است که مرکز شهر را به بلوار مدرس متصل می کند و در