مهندس زینی عضو هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد روز شنبه مورخ 10 دی ماه 94 در نشستی با مسئولین خانه عمران و معماری بر لزوم همکاری و همراهی شهرداری و اداره راه و شهرسازی با سازمان نظام مهندسی تاکید کرد.

وی در پاسخ به سوال مهندس عبدالرضازاده که خواستار برنامه شفاف و زمانبندی هیئت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز توسط این سازمان در یزد شده بود عنوان نمود؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان بدون کمک شهرداری و راه و شهرسازی به تنهایی نمی تواند جلوی روند رو به رشد تخلفات ساختمانی را بگیرد و قطعا یکی از دغدغه های اصلی هیئت مدیره جدید جلوگیری از این تخلفات می باشد.
در ادامه این نشست مهندس زینی در رابطه با اتاق شیشه ای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مطالبی را بیان نمود و تایید کرد که بایستی جلسات هیئت مدیره به صورت علنی  و حتی با حضور مهندسین دلسوز و علاقمند به شرکت در این جلسات برگزار گردد.
وی یادآور شد در برخی از استان ها علاوه بر حضور مهندسین در جلسات، مصوبات جلسات هیئت مدیره نیز اطلاع رسانی می شود و این حق قانونی اعضا می باشد که بدانند منتخبین ایشان در هیئت مدیره سازمان چه مصوباتی دارند و چه موضوعاتی را پیگیری می کنند.
در انتهای این نشست مهندس زینی ضمن تشکر از مسئولین خانه عمران و معماری بر لزوم همکاری این موسسه با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در جهت برون سپاری و نظارت هرچه بهتر و بیشتر بر روند صنعت ساخت و ساز در استان تاکید نمود.

عکس: سرویس عکس یزدفردا

 
 
 
 
 
 
 
 
سایت خبری یزد فردا
  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا